2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba kızlar ben de iki aydır ikinci bebek için çalışmalar yapıyorum ama maalesef olmadı. Sat 2 Temmuz bat 30 Temmuz zuzu3838 zuzu3838 listeye beni de alabilirsiniz. Bu ay ovülasyon testine başlayacağım laboquick aldım . Kızımda da onunla hamile kalmıştım. İnşallah bu ay olur tüm bekleyenlerin🙏🏻

Merhaba kızlar ben de iki aydır ikinci bebek için çalışmalar yapıyorum ama maalesef olmadı. Sat 2 Temmuz bat 30 Temmuz zuzu3838 zuzu3838 listeye beni de alabilirsiniz. Bu ay ovülasyon testine başlayacağım laboquick aldım . Kızımda da onunla hamile kalmıştım. İnşallah bu ay olur tüm bekleyenlerin🙏🏻
Tabi cnaım ekleyim, ama hangi nick ile ekleyim anlamadım. Holifera20 mı? Yoksa zuzu3838 mu?

Kızlar idrarda enfeksiyon çıktı dr. monurol ve tablet verdi ancak yarın alıp kullanabilirim. Şase olanı illa gece mi kullanmam lazim sanki öyle daha etkili diye okumuştum. Bir de yumurtlama günü bugün. Sizce değerlendirelim mi ? Bilenler yardımcı olabilir mi

Kızlar idrarda enfeksiyon çıktı dr. monurol ve tablet verdi ancak yarın alıp kullanabilirim. Şase olanı illa gece mi kullanmam lazim sanki öyle daha etkili diye okumuştum. Bir de yumurtlama günü bugün. Sizce değerlendirelim mi ? Bilenler yardımcı olabilir mi
Değerlendir ya bir şey olmaz. Yumurta döllenirse zaten rahme gitmesi daha 6 günü buluyor ancak. Şase yi yatmadan önce için demelerinin sebebi şu aslında, o ilacı içinde olabildiğince uzun saatler idrarı tutmak çok önemli. Çiş yapmıcan. Öyle etki gösteriyor.

Değerlendir ya bir şey olmaz. Yumurta döllenirse zaten rahme gitmesi daha 6 günü buluyor ancak. Şase yi yatmadan önce için demelerinin sebebi şu aslında, o ilacı içinde olabildiğince uzun saatler idrarı tutmak çok önemli. Çiş yapmıcan. Öyle etki gösteriyor.
Dediğin gibi yapayım, ilacı yarın gece kullanırım öyleyse. Teşekkür ederim 😌

Kızlar kan verdim geldim beta sonucuna bakarmısınız son adete göre 4+6 bu değer normalmidir ölcem heycandan 🫣🫣🫣 A Afratafrac melisaa93 melisaa93 @simurgggg @bliissve kullancı adını hatırlayamadığım kızlar
Balım hayırlı olsun bizede dua et bu ay hamile kalmayan kalmasın💛 neden bilmiyorum ama ilk kez bu ay içime hamile kalıcakmışım gibi doğuyor. Hiç böyle hissetmemiştim🥰

Selam kızlar,
Temmuz ve Ağustos ayları için gebelik planlayan varsa isimlerini bu başlığa yazdırabilir. Şimdiden herkes için hayırlı olsun :KK200: :dua:
Kızlar isimlerinizi yazdırırken beni etiketlemeyi unutmayın. Mesajlarınız gözümden kaçabilir. Ya da özelden de mesaj atabilirsiniz.
Güncel SAT ve BAT tarihlerinizi de eklemeyi unutmayınız isimlerinizi yazdırırken.

📌 Tablonun en altında da Artımed ve Freely test için bilgilendirme yazısı ve görselleri mevcut.

🤓 Hamilelik İçin Önemli Notlar :
  • Öncelikle tüm anne adayları olabildiğince stresten uzak dursun. Hatta meditasyon yapın her gün 10 dk. Zihninizi rahatlatın. Karnınızı sevin, bebeğinizin 9 ay evi orası olacak. Olumsuz asla düşünmeyin ve umutsuzluğa kapılmayın. Her gün karnınızda sanki o varmış gibi düşünün, bebeğinizin ilk ultrason görüntüsünü, karnınızdaki ilk tekmesini hayal edin. Pozitif olumlama yapın. Evrene pozitif enerji göndereceğiz sadece. Bir şey zaten olmuş gibi davranırsak o şeyin olma hızı çok çabuk gerçekleşiyor unutmayın.
  • Hergün bir şekilde egzersiz yapın, ille cardio yapmaya gerek yok. Yarım saat yürümek bile tamamen hareketsiz kalmaktan iyidir.
  • Abur cubur yemeyi bırakın, vücudunuza olabildiğince sağlıklı gıdalar sokun. Mümkünse sigara içen güzellerim sigarayı bırakın. Hatta eşinize bıraktırın. Sigara sperm kalitesini etkileyebiliyor.
  • Vitamin takviyesi alın mutlaka, D vitamini, Omega 3, B12 gibi. Doktorum bana "İnositol" de kullandırıyor kaliteli yumurtlama için. Doktorunuza danışıp alın izin verirse.
  • İlişkiden sonra hemen kalkmayın mümkünse bir 20-30 dk kalça altına yastık koyarak bekleyin.
  • İlişkiden sonra hemen duş almayın. En az 3 saat sonra alın çok almanız gerekiyorsa. (Her gün yumurtlamıyoruz ayda 1 gün olan bir şey ve biraz geç duş almakta sıkıntı olmaz) Gerekirse ertesi gün alın.
  • Genelde doktorlar 1 dolu 1 boş ilişki öneriyorlar yumurtlama dönemi sürecinde. Ancak siz her gün de çalışma yapabilirsiniz durumunuz el veriyorsa.
  • Ovulasyon testi ile takip ediyorsanız pik gördükten sonra 1 hafta gün aşırı ilişkiye devam edin. Bazı kadınlarda pikten sonra hemen çatlama olmayabiliyor. (EC3B83)
💕ANNE ADAYI 💕
SAT (Son Adet Tarihi)​
BAT (Beklenen Adet Tarihi)​
🤰 DURUM 👼🏻
Nurrkaya--
birbebekhikayesi--
bhykrttl29 Mayıs25 Haziran
Pkolu_anneadayi31 Mayıs-
TOMURCUK_27-28 Haziran
beun83 Haziran29 Haziran
fiyonaprensesolan30 Mayıs30 Haziran
Mervesavas283 Haziran1 Temmuz
Doga4 Haziran1 Temmuz
cans163 Haziran2 Temmuz
yagmursulari2 Haziran2 Temmuz 🧿👼🏻
zuzu38383 Haziran3 Temmuz :duduk:
difembahyaa8 Haziran3 Temmuz
Deniz_615 Haziran4 Temmuz
Cancanyus5 Haziran4 Temmuz :duduk:
simurgggg7 Haziran4 Temmuz
Blackberry3630 Mayıs5 Temmuz
melisaa933 Haziran5 Temmuz
babytoys7 Haziran6 Temmuz
cey34068 Haziran6 Temmuz
cesursavasci8 Haziran6 Temmuz
gunes0502 Haziran7 Temmuz
ozuge5 Haziran7 Temmuz
fnd_505 Haziran-
reyhani5008 Haziran7 Temmuz
Boldi11 Haziran7 Temmuz
Tikabasa8 Haziran8 Temmuz
sundy9410 Haziran8 Temmuz
Madame butterfly10 Haziran8 Temmuz
halles16 Haziran8 Temmuz
busrkoc12 Haziran9 Temmuz
cnlrm16 Haziran-
Bright-161917 Haziran-
meris12310 Haziran10 Temmuz
YILDIS12 Haziran10 Temmuz
IADK13 Haziran10 Temmuz
tgdrnkzl13 Haziran11 Temmuz
elosul13 Haziran11 Temmuz
TeraziBurcuu14 Haziran11 Temmuz
imagination forever15 Haziran11 Temmuz
edahandro16 Haziran11 Temmuz
iremgns12 Haziran12 Temmuz
sed27 Haziran13 Temmuz
anne adayim12 Haziran14 Temmuz
UstaOzlem15 Haziran14 Temmuz
Merveeee5717 Haziran14 Temmuz
bebekcee17 Haziran15 Temmuz
ozgeeeee118 Haziran16 Temmuz
buzmavisi-19 Haziran16 Temmuz
BERNA TURCAN20 Haziran18 Temmuz
melikebyhn1223 Haziran18 Temmuz
Sunshine59716 Haziran19 Temmuz
Afratafrac21 Haziran19 Temmuz
maaaavi21 Haziran19 Temmuz
Mervenur27721 Haziran19 Temmuz
minikkalp6323 Haziran19 Temmuz
Minnos2818 Haziran20 Temmuz
ErabiaE18 Haziran20 Temmuz
Sipser20 Haziran20 Temmuz
eylem9125 Haziran20 Temmuz
Safransari-20 Temmuz
Nurse953523 Haziran21 Temmuz
destinesiaa23 Haziran21 Temmuz
aynuray_26 Haziran21 Temmuz
bitkin96--
uzumrv24 Haziran23 Temmuz
minnoskedii26 Haziran23 Temmuz
Soulfly0726 Haziran23 Temmuz
Perlitik22 Haziran24 Temmuz
ebeanne2225 Haziran24 Temmuz
Numerus clauses28 Haziran25 Temmuz
hatice322 Haziran26 Temmuz
Banu y21 Temmuz26 Temmuz
beyons30 Haziran27 Temmuz
TOMURCUK_27 -27 Temmuz
bliiss2 Temmuz29 Temmuz
Renklibiri0030 Haziran30 Temmuz
Belisimm30 Haziran30 Temmuz
melegim can4 Temmuz30 Temmuz
nurzdmrr5 Temmuz30 Temmuz
merve93330 Haziran31 Temmuz
dream23114 Temmuz1 Ağustos
gunaygul4 Temmuz3 Ağustos
sev93 Temmuz5 Ağustos

:oha: Kızlar Artımed ve Freely gebelik testlerinin içinden bazen farklı test çıkabiliyor ve yanıltıcı oluyor sahte olanlar. Asıl almanız gerekenlere yönelik görselleri paylaşıyorum aşağıda.

📌 ARTIMED (Alttaki gerçek olan)

Eki Görüntüle 3261813 Eki Görüntüle 3261814

📌FREELY ( İçinde aşağıdaki jelatinden varsa alın, üstünde hamile kadın görseli varsa almayın)

Eki Görüntüle 3261827
Merhaba bende düşük yaptım şubat annelerinden geldim sat 30 haziran bat 28 temmuz inşallah bu ay tekrardan kalırım devam edecegiz hayırlısıyla😔

Günaydın herkese 🥰 Güne negatif testimle başladım artık gün içinde regl olurum ama nedense umrumda değil normalde şu an ağlıyo olmalıydım. Yeni ay için umutluyum 😍

Eklentiler

• 508F5DAC-E6AC-43E7-934C-3A2D98FDF0FB.jpeg
    508F5DAC-E6AC-43E7-934C-3A2D98FDF0FB.jpeg
    45 KB · Görüntüleme: 61
Günaydın herkese 🥰 Güne negatif testimle başladım artık gün içinde regl olurum ama nedense umrumda değil normalde şu an ağlıyo olmalıydım. Yeni ay için umutluyum 😍
Şeye çok inanıyorum, bize gelecek ruhların hangi burç olmak istediğine kendilerinin karar verdiğine 😂 Arkadaşlarıyla oynuyodur şimdi seninki, ama artık oyunu bırakıp bekliyoruz bu önümüzdeki aya.

H
Hakkında hayırlısı olsun canim umudunu kaybetme 🥰

Günaydın kızlar, sizlerde durum nedir, hamiş olan var mı, test yapan? Ya da Regl olan ve yeni Sat ve Bat söyleyecek? 😊🙏💕

B Blackberry36 B babytoys cey3406 cey3406 cesursavasci cesursavasci gunes050 gunes050 O ozuge fnd_50 fnd_50 R reyhani500 Boldi Boldi Tikabasa Tikabasa Happen94 Happen94 M Madame butterfly halles halles
Günaydın cnm🌼
Bn gün saymıyorum bu ay bılıyosun
Bata 3 gün kaldı
Ne zmn yumurtladım hiç bılmıyorum
Sadece 2 kez ilişki oldu
Testimde yok, almıcam
Umudum yok, sürpriz bi şekılde olsun istıyorum, böylesi cok daha ıyıymış 🙃

Sizler nasılsınız, bayramdı seyrandı derken forumu takip edemıyorum, hamiş arkadaşlar var mı?

X