2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ateşe adetle birlikte başlıyoruz canım sabah 6 ile 8 arası dil altından yataktan kalkmadan. Yunurtlamayı takip etmek için yunurta çatlamadan önce düşüşe geçiyor çatladıgımgün 3 5 derece yükseliyor.daha sonra adet gelcekse aynı gin veya çnceki iki gün düşmeye başlıyor adet oluyorsun. Yüksek seyrederse 15 gün boyunca hamilesin böyle bişe işte canım
Hiç bilmiyodum çok teşekkür ederim

Ya öyle de olmuyor işte belirti olmayınca yine mi olmadı umutsuzluğuna kapılıyor insan🥺 elimde bir umudum olsa diyor bazen ama ne yapalım hayırlısı olsun inşallah birbirimize güzel haberler veririz canım benim🥰🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amin canım inşallah 🥰🥰
4 aydir uygulamayi kullaniyorum canım.bu 4 ayda 2 kimyasal gecirdim. 2si de normal gününde geldi ama iste ortalamaya vurunca da uygulama 30a yükseltti. Ben de hatta 3 agustos degil de 5 ağustos yazdirayim dedim. Cunku yumurtlamayi falan da dogru tahmin etti hep. Guvendim yani femometere😊
Bir de kimyasaldan sonra kolay gebe kalinir dediler ama ben hic kalamadim. Ne zaman kimyasal gecirsem ertesi ay bos geçti. O da kisiden kisiye gore degisen bir sey demekki
anladım canım bat günü bugün ateşim düşmedi ölçtüm dünde 36.5 di bu günde 36.5 ilk defa ateş takibi yapıyordum bat günü düşer dediler ama bilemedim beklemedeyim bugün inşallah olmam da bebiş vardır 🙈🥰

X