2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım başında tepkini koy hiç bir halt yapamazlar özel doktor olması rapor alamayacağın anlamına gelmez kimse senin sağlık hakkını engelleyemez. Ben en başından beri özele gidiyorum her gittiğimdede rapor alıyorum en başındada amirime gidip açıkca çocuk için tedavi gördüğümü bu süreçte sık sık kontrole gideceğimi söyledim hastaneye giderken de izin istemiyordum yarın randevum var raporu getirirm diyordum. Söz hakkı hiç tanımadım

Ya öyle de olmuyor işte belirti olmayınca yine mi olmadı umutsuzluğuna kapılıyor insan elimde bir umudum olsa diyor bazen ama ne yapalım hayırlısı olsun inşallah birbirimize güzel haberler veririz canım benim

Benim o çörekotu kürünü yumurtlamaya kadar yiyormuşuz ben bıraktım şimdi bakalım nasıl bir etkisi olacak

Anladım canım yarın gelmezse pazartesi test yaparım baktım yok benimde gecikmiştir anlarım artık sonra düzene girdi mi yoksa 30 güne mi yükseldi canım
4 aydir uygulamayi kullaniyorum canım.bu 4 ayda 2 kimyasal gecirdim. 2si de normal gününde geldi ama iste ortalamaya vurunca da uygulama 30a yükseltti. Ben de hatta 3 agustos degil de 5 ağustos yazdirayim dedim. Cunku yumurtlamayi falan da dogru tahmin etti hep. Guvendim yani femometere
Bir de kimyasaldan sonra kolay gebe kalinir dediler ama ben hic kalamadim. Ne zaman kimyasal gecirsem ertesi ay bos geçti. O da kisiden kisiye gore degisen bir sey demekki

A Afratafrac canim frely nin ustunde hamile kadin olan testini niye almıyorduk. Sahte miydi o. 20 tane sipariş vermiştim. Hepsi ondan gelmis. Geri göndermeyi düşünüyorum senin cevabina gore. Bir de hangisi sahte degilse artimed ya da freely guvenilir satici bilem varsa cok sevinirim. 4tane testim kalmis bat yaklasti hazirliksiz yakalanmiim. 20 30 tane olsun da kenarda

Sat 23 Temmuz
Bat 18 Ağustos

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…