2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bizimkiler aynu Bitkin 😄ayni zamanda olduk
Birde birini etiket yapacağın zaman başına @işareti koyup boşluk bırakmadan adını yazarsan etiketlemiş olursun şans eseri gördüm bana yazdığını 🤣mesela esen-ruzqar esen-ruzqar diye yazıcaksın yada kime yazmak istiyorsan onun adını yaz gitsin 🥰😅🥰

Adetten sonra benim 5 gün sürüyor. 6. Gün basla 😄🍒 sonra 3 gün sonra bu ay 3 2 3 2 deniycem bakalim. Benim yumurtlamaya hic denk gelmedi daha merak ediyorum o yüzden 🙂

Ben golge goruyorum herzaman oldugu gıbı meloşuummm❤️🌸🙏🙏🙏😍😍
Bu ay kasıklarımda farklı bir agrı var saglı sollu bıçak gibi batıyor karnım çok agrıyor. Eger hamile olursam ikiz olması lazım bu kasar agrıya yada adet agrılı geçecek

Kanka yaşadığım ilçe o kadar duvak değil benim gündüz çıkmıyoruz zaten akşam serinliğinde iniyoruz. Serin buralar aksam Hataylı olduğum için sıcağın babasını bilirim😁 buralar hiç sıcak değil. Aksam 8.30 9.00 arası oldu zaten. Ya inşallah ondan olmuştur kanka ya🤲🏻
Totemım var beklıyorum heyecanla sadece 🙈🙈🙈

Bu ay kasıklarımda farklı bir agrı var saglı sollu bıçak gibi batıyor karnım çok agrıyor. Eger hamile olursam ikiz olması lazım bu kasar agrıya yada adet agrılı geçecek
Ya ikiz bende istiyorumm, aslında anne tarafımda çok ve ablaminda 3 uz var. Klomen faln kullandin mi Onda ikiz sansi varmis

X