2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Askım sıcaklar etkılıyor desem aksam olmus
Bu arada progestan etkısı gerçekten bı saat sonra oluyor yaşıyorsun ve bıtıyor 🥰
Benımde ilk belirtim 7-8. Gun gıbı olmustu ıshal ve karnımda batma gece banada sadece o belirti acaba dedırtmişti 🥰 ay hadı inşallah kankam hıslerımız bızı yanıltmaz
Kanka yaşadığım ilçe o kadar duvak değil benim gündüz çıkmıyoruz zaten akşam serinliğinde iniyoruz. Serin buralar aksam Hataylı olduğum için sıcağın babasını bilirim😁 buralar hiç sıcak değil. Aksam 8.30 9.00 arası oldu zaten. Ya inşallah ondan olmuştur kanka ya🤲🏻

Canım ikiz gebelikte genelde keselerden biri kayboluyormuş doktorlarda bu ihtimal yüksek diye direk olumsuzu söylüyorlar. Bende çok endişelenmiştim günler geçmemişti ama hep hayırlısını istedim biliyorum çok zor insan olunca ikisinede anında bağlanıyor ama ikiz gebelik hiçde istenen bişey değil riskli sonuçta o yüzden sonuç ne olursa olsun üzülme ❤️
İnşallah bu hafta gittiğimde olumlu birşeyler duyarım görürüm minnoşumu ya da minnoşlarımı 🙏 zor bekliyorum pzt yi

Ben de bu konuyla ilgili soyle bir menkıbe duymuştum. Veli bir zat deniz kenarinda cubukla yere cizgiler cizen bir köylüye rastlar. Ne yaptığını sorar. Köylü Allaha dua ettigini soyler. Veli zat der ki dua boyle olmaz. Bir takim kelimeler ogretir. Ve boyle dua edeceksin der. Sonra kayigina biner denize acilir. Uzaklasmaya kalmadan köylü su üzerinde kosar adimlarla gelir. Hangi kelimelerle dua edecegini unuttugunu soyleyip kendisine hatirlatmasini ister. Dehsete düşen veli zat soylediklerini geri alır ve nasil biliyorsa o sekilde dua etmeye devam etmesini söyler.

Menkıbeler yasanmamis olmasi kuvvetle muhtemel olaylar olsa da pek cok çıkarım zemini olan hikayeler. ben cok severim. Yani özetle kalplerin ic yuzunu bilen Rabbim. Kelimeler duymaya da ihtiyaci yok biliyoruz ki. Bazen kalpten gecen samimi bir duygu bile dua olarak kabul ediliyordur yürekten inaniyorum buna😊
Aynı şekilde düşünüyorum ve içimden geldiği gibi dua ediyorum bu yüzden 🥰

Ya ben çıkarılmamış halinde gayet net görüyorum😍 var orda bir çizgi
Bende çok net görüyorum canım ama benim çişimde L A L L A L gibi hep çizgi çıkarıyor 😂😂 ondan aylardır bat günü gelmeden test yapmıyorum. Bugün gördügüm rüyadan çok etkilendim ondan yaptım kuzum

X