2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yorumunu beklıyom askm yaa ıkı saattııır burdaaaahahahah ,çokca kasık ve gogus agrısı mevcut,bugunku testlerdende yola cıkarak bı yorumla melegim can

Yorumunu beklıyom askm yaa ıkı saattııır burdaaaahahahah ,çokca kasık ve gogus agrısı mevcut,bugunku testlerdende yola cıkarak bı yorumla melegim can
Gögüs agrıyorsa o iş tamam kuzum zaten yumurtan kaliteli e2 den bunu gmrdük kuzum. Hatta ilişkiye devam et ben çatlamakta olan yumurtanda oldugunu düşünüyorum. Daha yumurtan çatlayalı 3 gün oldu progesteron iyi çatlamadan 7 gün sonra bakılsaydı daha yüksek görürdük inşallah bebişin yerleşiyordur kuzum

Artık bulasık yıkamaya gıdebılırım

Bende sabah akşam progestan kullanıyorum bende de ciddi baş dönmesi oluyor inşallah gebelik belirtisidir <3

Hayır allahtan emin olarak istemek doğru istiyorum gibi ver gibi.. dediğin gibi söylersen Allah'tan şüphe duyuyormuşsum gibi olur ( ne çok gibi kullandım) bununla ilgili bir video vardı bulursam atarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…