2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlarrr, konudan bağımsız ama herkesi ilgilendirebilexek bir soru sormak istiyorumm
Bilenler cevaplarsa sevinirim
20lik dişinm çıkmış ve tam çıkamadan içinden çürümüş gördüm hamilelik yok röntgen felan çekilir dimi çünkü antibiyotik ağır veriyorlar ya korkuyorum
Şuan önlem almazsam ayrıca gebe kalırsam çok daha zorlar diyorum siz ne düşünüyorsunuz fikir verin biraz

Kuzum çürükse hamile kalmadan çektir. Bütün dişlerine baktır hamilelikde dişler gidiyor

İnşallah kuzum pazartesiye kadar sabretmeye çalışıyorum
tweeetyyy canım gözümüz kulağımız sende...
Gideceğim inşallah kuzum

öğlen içtiğin ilacın etkisinin kalacağını hiiiiç sanmıyorum :) bu başka bir şey bence
Ya gel de umutlanma işte ya zorla umutlandırıyorlar insanı yalancı pozitiflere doyduk yalancı belirti yaşamayalım lütfeeeeeennnn ama ilk defa yaşadım bunu nolur ondan kaynaklı olsun Allahımmmm dua edin aşkımmmm imagination forever

Papatyamaviss

Mınnosummm çok olası bır durum hsg sonrası ıhtımal cok artıyor ınsallahhh cıft cızgıyı gorursun amiiinbenımde kasıklarım asırı agrıyor varya aşırıııı.eger hamıle falansam 2 kere alttan muane o kadar kurcalama smear testı vs vs ve koca ay tek ılıskı ıle yooook artık diyecegımm,gogsumde cok agrıyor.garıpsı durumlarozellıkle sol taraf daha cok agrıyor,

Kuzum senin yumoş ne zaman çatladı kaç gün var test yapmana

Gebelikten önce mutlaka diş problemlerini çözmen gerekiyor canım

Her şey bu kadar mı uyumlu olur rabbim umutlarımızın karşılığını en güzel şekilde yaşatır İnşAllah

Kankiler bu aralar dua tarzımı değiştirdim sizle de fikir alışverişi yapalım yanlış cümleler kurmak istemiyorum. Mesela önceden rabbim bana hayırlı sağlıklı evlat nasip et diyorsam şimdi rabbim lütfen bana hayırlı sağlıklı evlat nasip eder misin? Diyorum. Bir insandan bile rica ederken rabbimden emir cümlesiyle istemek hoş değil sanki dimi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…