2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben şu yumurta masajı olayına inanmıyorum ya adetin üçüncü günü başla yumurtlama olana kadar diyor o yumurtlama zaten olacaksa masaja mı ihtiyaç duyacak o yüzden mi olmuyor yani bilmiyorum tatmin etmiyor beni o olay. Spor egzersiz dese kan hareketi hızlanıyor besleniyor vs dese bir nevi yani😅 golden-snitch golden-snitch
Yumurtaların olduğu yerde kan akışı değişiyor ya o yüzden büyütür diye inanmıştım ben 😂

Canlarımmm benımmm acıbademdekı prof drum aradı yumurtlamıssın hıcbı sıkıntı yok dedı.ilaca fln gerek yok 6 ay daha deneyın olmazsa o zaman dedı.burdakı kadınada kızdı o teslere adetın 3. Gunu bakılır bır anlamı yok dedı.yumurtlamanda bır sorun yok dedı.yaa sızı sevıyorum hepınız ıyıkı varsınız beyons beyons melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 @Tikabasa fnd_50 fnd_50 golden-snitch golden-snitch tweeetyyy tweeetyyy bu küçük sehırde dr a gıdılmıcenı bılıyordum daha oncelerden ama yıne yaptı yapacagını bugun stresten ölüp dırıldım
Yaa canım çok sevindim, ooh bir rahatlama geldi bana da valla bir anda nasıl bu kadar alt üst oldu değerlerin şok olmustum zaten. Canım cinsiyetçilik yapmak istemiyorum ama kadın doktorlar hep böyle yapıyor. Ben hormon testi vermek istediğimde adetin 3. Günü gitmiştim kan testi yaptırayim diye öyle bişey yok demişti kadın bana, adet bitince alttan bakarım demişti. Sen bence prof drdan devam et gitme bir daha o kadına. Çok sevindim ooh şimdi rahat rahat devam et çalışmalara güzel haber gelsin inşallah 🙏🌸

Ben şu yumurta masajı olayına inanmıyorum ya adetin üçüncü günü başla yumurtlama olana kadar diyor o yumurtlama zaten olacaksa masaja mı ihtiyaç duyacak o yüzden mi olmuyor yani bilmiyorum tatmin etmiyor beni o olay. Spor egzersiz dese kan hareketi hızlanıyor besleniyor vs dese bir nevi yani😅 golden-snitch golden-snitch
kız hersey yapıyoruz o da eksik kalmasın ona yapalım 🤣etkisi varmı inan hiç bilmiyorum 😂

Yemin ederim düşününce çok haklı annen ya. Eskiden ovu testi falan mı varmış insanlar hamile kalıyordu belki de gerçekten çok şey bilmek de iyi gelmiyor strese sokuyor insanı
doğru söylüyorsun canm 2 sene öncesine kadar ovu testinden faln haberim yoktu şimdi herşeyi her bi haltı biliyorum bu seferde gün sayıyorum :))

Canlarımmm benımmm acıbademdekı prof drum aradı yumurtlamıssın hıcbı sıkıntı yok dedı.ilaca fln gerek yok 6 ay daha deneyın olmazsa o zaman dedı.burdakı kadınada kızdı o teslere adetın 3. Gunu bakılır bır anlamı yok dedı.yumurtlamanda bır sorun yok dedı.yaa sızı sevıyorum hepınız ıyıkı varsınız beyons beyons melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 @Tikabasa fnd_50 fnd_50 golden-snitch golden-snitch tweeetyyy tweeetyyy bu küçük sehırde dr a gıdılmıcenı bılıyordum daha oncelerden ama yıne yaptı yapacagını bugun stresten ölüp dırıldım
tatlım şuan iyi olmana cok sevindim sende iyi ki varsın birbirimize destek oluyoruz yaşadaıklarımız hepimize ders oluyor senden güzel haber yakında gelecektir 😍

Son düzenleme:
tatlım çok sevindim biraz daha toparlan o sana laf eden doktora da bi süpriz yap bi şok gecirsin tamam mı 😂 bu arada canım senin o dediğin omepa q10 ve impryl vitaminleri alacam sen nasıl kullandın bunları hergün 1 tane mi aldın
Amaan onun sayesinde zaten bu kadar korkularla gebeliğimi yaşıyorum😒Allah nasip ederse cocuğumu kucağıma alayım öyle giderim☺️🙌🏻şimdi gidersem moralimi bozar eder hiç kaldıramam.Her gün 1 tane kullandım canım eşimde kullandı ama o da günde 1 tane impryl

Yani doktordan daha iyi biliyoruz 😂 o testleri 19.gün yaptırmak nedir yani 🙈 çok sevindim kuzum ❤️😍

Ne dedim sana kuzum boşa stres oldun hatta yumurtan da kaliteli
Çatlamış tutar inşallah çok sevindim senin adına göbüşün dolsun inşallah

X