2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eczacın aşırı yanlış söylemiş. Burada sabah pik görüp akşam çatladığını gören var. Ovulasyon testi her gün aynı saatte yapılmalı.
canım ben dün sordum ama cevap veren olmadı. dün ovü testi yaptım 2.çizgi hiç çıkmadı.bugün yapmama gerek yok değil mi?ortada bişey yok çünkü daha sanırım.dün11.günümdü

Ahahah😂tüm sürprizi bozdun 😂 şimdi grip olan herkes acaba hamile miyim diye düşünecek. Ay İnşAllah bende de öyle olmultur 🤲🏻
Ben bi önceki boğazım ağrıyor grip oldum yazısına yorum yapmak için girmiştim. Benden önce diyen olmuş😄 Bence kesin hamilesin 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻🤰Aha şuraya, kadınlar kulübüne yazıyorum hamilesin. Koç anası olma potansiyeli yüksek bence senin😁

Ateş tablona bakabilir miyim kuzum
Tamam kuzum atim. Çok sabit gidiyor benim ateşim acaba progesteron yeterli üretmiyor mu yada yumurtam hep mi kalitesiz amh düşük ya balım

Eklentiler

• 48B25F81-A22D-47C2-A679-ABEE0824CC01.jpeg
    48B25F81-A22D-47C2-A679-ABEE0824CC01.jpeg
    167,5 KB · Görüntüleme: 35
Ben bi önceki boğazım ağrıyor grip oldum yazısına yorum yapmak için girmiştim. Benden önce diyen olmuş😄 Bence kesin hamilesin 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻🤰Aha şuraya, kadınlar kulübüne yazıyorum hamilesin. Koç anası olma potansiyeli yüksek bence senin😁
Yaa ben de gebesin diye çok emin konusmayayim ama bizim bı akraba da evlendiği gibi gebe kalmış haberi yok. Yaz ayinda evlenmişti hastalandığı için gitmiş hastaneye gebe olduğunu öğrenmiş 😂 melisaa93 melisaa93 canim inşallah 🤲🏻

Kankiler ya ben çok fena hastayım boğazım çok ağrıyor grip oldum. Sinüsler baskı yapıyor suratım başım ağrıyo 😭 şu sıcaklarda hasta olmakta zormuş

Ayy canım çok geçmiş olsun. Grip olmak her türlü gıcık bir durum ama yazın olmak da ayrıca gıcık bir durum

Bir an önce iyileşirsin inşallah.
Bende kızlara katılıyorum inşallah hamile olduğun içindir🙏

Ben asla Koç annesi olmam 😂😂 büyük konuşayım da başıma gelsin 😂 sana da geçmiş olsun bebeğim dikkat et kendine hızlıca atlatalım İnşAllah 🤲🏻

X