2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ovulasyon yapsamm mi sizce birde hangi testi almaliyim. 1 kere yaptığım da içinde 5 tane cikti. 2 güne 1 yapilir demişti eczaci
Eczacın aşırı yanlış söylemiş. Burada sabah pik görüp akşam çatladığını gören var. Ovulasyon testi her gün aynı saatte yapılmalı.

hamilelikte baya grip olan cok gördüm hatta kendi kuzenim ölüyordum grip diye doktora gitmişti hatta dr gebelik varmı yok demiş ama dr yine beta da bakmış bi sonuc cıkmış hamile öyle ögrenmiş hamile oldugunu hasta oldugu içinde regl gunu tm olarak habgi gün hesaplamadıgı için ona da süpriz olmuş ay biz süprizede izin vermiyoruzki mimliyiz resmen 🤣🤣
Ahahah😂tüm sürprizi bozdun 😂 şimdi grip olan herkes acaba hamile miyim diye düşünecek. Ay İnşAllah bende de öyle olmultur 🤲🏻

Hepsinin sonucu güzel olacak İnşAllah bebeğim 🤲🏻 Biraz daha sabır göster İnşAllah. Üşüttüm galiba evde camlar açık bende küçücük kıyafetlerle dolaşıyorum bir yerden cereyan yaptı demek ki
Evet ola bilir canım..ben unuttunmu çok şiddetli griple değerlendirdik burnum kırmızıydi çekmekten..hatda dedimki hayatda bu hastalıkla hamile kalamam🥰

Kizlar simdi internetten gebelik test fiyatlarina bakayim diye actim da sahte sonuc gebelik testleri varmis duydunuz mu? Kendiliginden cift cizgili.. Acaba diyorum bize yalanci cizgi cikaranlar onlardan mi🤣🤣 bu arada insan niye boyle bir saka yapmak ister onu da hic anlamis degilim🤔🤔
Bence bu adamı karısından ayırmak isteyen metresler için😂

X