2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kankiler ya ben çok fena hastayım boğazım çok ağrıyor grip oldum. Sinüsler baskı yapıyor suratım başım ağrıyo şu sıcaklarda hasta olmakta zormuş
Kuzummmm çok geçmiş olsun, biz de geçen hafta böyleydik eşimle. Bu hafta daha iyiyiz. Maalesef dinlendikçe geçiyo kuzum. Klima dan da uzak durmaya çalış.

Allah’a emanet büyüyor bebeğin canım benim ben inanıyorum güzel şeyler duyacaksın. Bu süreçte kanaman olmadı dimi?

Bende hastayım onun dışında bir değişiklik yok
Ay Amin Allahyok kuzum olmadı çok şükür iğnelere fitil devam ama resmen yer bulamıyorum iğne vurmaya
Sen neden hasta oldun ki ya değerlendirmeler bittimi en önemlisi?

Senin su gibi akıntıyı bekliyorum o gelse tamamdır bu iş
Yemin ederim aynen geçen onun hesabını yaptım geçmişte bununla ilgili başlık açmışım Progestan içtiğim 9. Gün o su gibi akıntı gelmiş benden dedim Allahım ne olur tarih tekerrür etsin. Çünkü o zaman da başka hiiiiç belirtim olmamıştı bugün 6. Progestanı içeceğim. İlk gebeliğimi bir pazar günü öğrenmiştim yine pazar mı öğreneceğim diyorum

Ama bildiğin gribim Gebelikten olduğunu pek sanmıyorum
hamilelikte baya grip olan cok gördüm hatta kendi kuzenim ölüyordum grip diye doktora gitmişti hatta dr gebelik varmı yok demiş ama dr yine beta da bakmış bi sonuc cıkmış hamile öyle ögrenmiş hamile oldugunu hasta oldugu içinde regl gunu tm olarak habgi gün hesaplamadıgı için ona da süpriz olmuş ay biz süprizede izin vermiyoruzki mimliyiz resmen

Kizlar simdi internetten gebelik test fiyatlarina bakayim diye actim da sahte sonuc gebelik testleri varmis duydunuz mu? Kendiliginden cift cizgili.. Acaba diyorum bize yalanci cizgi cikaranlar onlardan mi bu arada insan niye boyle bir saka yapmak ister onu da hic anlamis degilim

Olsun sen yine ayaklansan da hep nazlan kocana her şeyi yaptır. Ne kadar bedel öderse sen de bebeğin de eşin için o kadar fazla kıymetli olursunuz
Zaten annem gelmeden önce evin bütün temizliğini yaptı çünkü biliyor yapmasa kendim kalkıcam evde olmayınca ondan ter su akıta akıta yaptı sağolsun

Kızlar çok morelim bozuldu doktora gittik eşimin sperm sonuçları kötü çıktı doktor bizi hemen ürolojiye gönderdi eşinde sperm sorunu olan varmı

Ay Amin Allahyok kuzum olmadı çok şükür iğnelere fitil devam ama resmen yer bulamıyorum iğne vurmaya
Sen neden hasta oldun ki ya değerlendirmeler bittimi en önemlisi?
Hepsinin sonucu güzel olacak İnşAllah bebeğim Biraz daha sabır göster İnşAllah. Üşüttüm galiba evde camlar açık bende küçücük kıyafetlerle dolaşıyorum bir yerden cereyan yaptı demek ki

bu şaka yapmak degil birilerini kandırmak için kullanılmasın ay aklımda deli sorular

Ayy hadi inşAllah bekliyoruz o günü rabbim bu mutluluğu yaşatır İnşAllah bizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…