2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• IMG_1970.png
    IMG_1970.png
    214,3 KB · Görüntüleme: 105
Ama öyle ben düşük yaparken anladımki bir gün yine hamile kalırsam çok korkucam işte gerçektende korku bitmiyor..düşük yapan kızlar hepsi benim gibi şimdi
2 düşük ve bir sürü kimyasaldan sonra oğluma hamileliğim hep korkuyla gectı. Kalbi atıyor mu dye düşünmekten rezil olmustum hareketlenme zamanında kac kere doktora gittim hareket etmiyor diye sayamadım bile 7 aylık olduk nst de sancı 70-100 arası cıkıp durdu ama hiç hissetmiyordum sadece karnım kasılıyordu agrı yoktu. 9. Aya kadar da erken doğum diye korktuk 37+6 da kontrolum vardı suyu azalmıs dedi doktor dedim al artık içimden hocam mahvoldm stresten gece sezaryen oldum . Stres sıkıntı doğana kadar bitmiyor arkadaslar. Kuzenimin eşi hemen hamile kaldı düşük öyküsü yok tabi 3 aylık traktörle yaylaya cıktı ki yollar berbat yani zıplıyıp duruyorsun ne kadar dedıysek de bişey olmaz dedi olmadı da ben hamile oldugumda araba bile kullanmak istemiyorum karnımı kasıyorum diye bizimde sınavımız bu heralde

Çok amin kuzum 🙏 hepinize dua ediyorum 😍❤️ bizi biz anlarız gerçekten. Sadece siz ve eşim biliyor şu an 🙈 eşime de güya sürpriz yapacaktım korkudan ağlayarak gittim yanına 😂

Çok amin kuzum 🙏 sen çok streslisin bir onu sal. Demek kolay biliyorum 😂 elinden geleni yap ama 😂
Bu arada duphastonu bana da doktor vermişti aynı senin gibi söylemişti A Afratafrac Perlitik Perlitik
Ay evet ya yapmıcam stres diyorum diyorum yapmıyorum elimde değil ah ah😅

2 düşük ve bir sürü kimyasaldan sonra oğluma hamileliğim hep korkuyla gectı. Kalbi atıyor mu dye düşünmekten rezil olmustum hareketlenme zamanında kac kere doktora gittim hareket etmiyor diye sayamadım bile 7 aylık olduk nst de sancı 70-100 arası cıkıp durdu ama hiç hissetmiyordum sadece karnım kasılıyordu agrı yoktu. 9. Aya kadar da erken doğum diye korktuk 37+6 da kontrolum vardı suyu azalmıs dedi doktor dedim al artık içimden hocam mahvoldm stresten gece sezaryen oldum . Stres sıkıntı doğana kadar bitmiyor arkadaslar. Kuzenimin eşi hemen hamile kaldı düşük öyküsü yok tabi 3 aylık traktörle yaylaya cıktı ki yollar berbat yani zıplıyıp duruyorsun ne kadar dedıysek de bişey olmaz dedi olmadı da ben hamile oldugumda araba bile kullanmak istemiyorum karnımı kasıyorum diye bizimde sınavımız bu heralde
Yaaa ne güzel darısı bana ama stresli olmağım dediğin gibi sınavımız.İlkten güzel gebelik yaşayanlara bizim tavrımız onlara garib geliyor mesela benim kardeşim hiç uzağa gitmem..bana diyor bu kadar ultrasona girme bu kadar doktora gitme azcık boş ver gerçi hala olmak için günleri sayıyor ama anlamıyor bazen beni bu konuda..başkası hiç anlayamaz

Kızlar gelinlikler aşırı pahalanmis bu arada arkadaş evleniyor rakamları duyunca şok oldum. Benim aldığım yer isim yapmamış normal bir gelinlikciydi 2017 senesinde kiralama 1000 -1500 iken ben eski sezon diye birsey uydurmuslar oradan kınadaki yöresel kıyafet kiralama dahil 2300 tl ye almıştım. Saklıyorum kızım olmazsa satacam 🤣 kızım olursa ona saklayacağım 🤣💜 arkadaşım nikahını ayrı belediye de yapmıştı orada annesinin gelinligini modife etmişti. Cok hoşuma gitmişti
Kına da kafama takılan tülbent el e takılan bezden tut davetiyeye kadar sakladım çocuğuma gösteririm diye 🤣

Yaaa ne güzel darısı bana ama stresli olmağım dediğin gibi sınavımız.İlkten güzel gebelik yaşayanlara bizim tavrımız onlara garib geliyor mesela benim kardeşim hiç uzağa gitmem..bana diyor bu kadar ultrasona girme bu kadar doktora gitme azcık boş ver gerçi hala olmak için günleri sayıyor ama anlamıyor bazen beni bu konuda..başkası hiç anlayamaz
Kuzum nasıl oldun sorun vardı yazamıyordum gelmişsin buralar iyi misin 🥰

X