2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay bende gebelik boyunca aksatmadan yaptım sporumu pilatesimi ama bir senedir düzenli yapmıyorum yine yayıldı her yerim 😂acilen başlamam lazım seni görüp motive olmalıyım
Başka başla spor candır tövbeler olsun yapmayınca hayattan kopmuş gibi hissediyorum ölü gibi aşırı yorgun bitkin ama yapınca kendime geliyorum mutluluk salgılıyor mutluluk😍😍😍

Bir soru daha ve son sorum bu akşamlık 😅Kızlar ben tatile gidicem ya deniz havuz bunlara girmemelimiyim

Bir soru daha ve son sorum bu akşamlık 😅Kızlar ben tatile gidicem ya deniz havuz bunlara girmemelimiyim
Bence havuza girme vajinal enfeksiyon kapabilirsin canım deniz için bişe diyemicem paldır küldür yüzme kenarda otur 😂😂

Güzel kızlarım sizler ne durumdasınız, çok az kaldı Bat larınıza 🥰 erkenden test yapan var mı? Ya da yapacak olan? 💕

@hatice3 hayhay123 hayhay123 @outoffit @Banu y2 atanamamis ogretmen atanamamis ogretmen @fiyonaprensesolan @beyons @TOMURCUK_27 @edava
Ben ikişer gün arayla test yaptım ama negatif 😫 psikolojik olarak duygusallık yer yer var, kremsi akıntı var başka da belirti yok. Eşim dış göreve gitti 2 hafta yalnızım, eğer şuan bebiş yoksa bu ay da nasip olmayacak demektir 😐

Eklentiler

• IMG_20230721_013621.jpg
    IMG_20230721_013621.jpg
    203,9 KB · Görüntüleme: 99
Evet aşkım öyleyim 🤭

Buldum buldum atiyommm geç olsun güç olmasın 😂
Maşallah kız çıtır gelin oldugun belli. Altınlar gözümü kamaştırıyor direk gözüme o çarpıyor 😂😂gelinliginde çok yakışmış kuzum amaa adanalı olarak altınlarından gözümü alamadım 😂😂maşallah maşallah. Gelini gelini gelini gelini antep gelini 😍😍😍😍

X