2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben size söylemedim dün sabaha kdar adet olmuşum gibi ağrı çektim sabah kalktım 3 tane sivilcem çıkmış ulan vücud benle oyun oynuyorsun
Ah vücüdumuzun oyunları bende kaşık ağrılarıma o kadar alışmışım ki iğneden beri bu gün ağrım yok diyorum ki neden ağrıtmıyorsunuz ben size alışmıştım

Canim pik gibi bugün sanki.
Bugünü yarını değerlendir mutlaka.
Bende senle aynı durumdayım sorunsuz bir şekilde 15 aydır olmadı. Cumartesi reglim 4. Günü özel hastaneden randevu aldım, artık kloman aşılama her neyse tedaviye başlamak istiyorum. Ama benim rahim filmi çekilmedi, sanırım bu ay da rahim filmi ile geçer. Rahim filmi çekildiği ay ilişki tavsiye edilmiyor değil mi ?
Cumartesi doktora sorup bu vitamini bende alayim

Bu mu canim ?

Eklentiler

• Screenshot_2023-07-20-21-45-12-000_trendyol.com.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 31
Ben yeni çektirdim canım filimden sonra 1 hafta ilişki yasak dedi doktor enfeksiyon riskine karşı zaten 1 haftalık antibiyotik kullanıyorsun sonra devam ettik ama olmadı o ay bakalım bu ay olacak mı

Olabilir valla. Satın alabileceklerim 7-8 den başlıyordu. Ben 1000 e kiralamıştım bunu.
Ne güzel yapmışsın. Hem aşırı paralar harcamamış hem de çok güzel olmuşsun gelinliği de dolabı beklemekten kurtarmışsın. Ben evlenirken satın almayla kiralamanın arasında 1000 tl fark vardı sadece biz de alalım bari dedik, kılıfının içinde kirli bi şekilde duruyor, manasız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…