2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ne güzel yapmışsın. Hem aşırı paralar harcamamış hem de çok güzel olmuşsun gelinliği de dolabı beklemekten kurtarmışsın. Ben evlenirken satın almayla kiralamanın arasında 1000 tl fark vardı sadece biz de alalım bari dedik, kılıfının içinde kirli bi şekilde duruyor, manasız🤭
E fark yokmuş ya. Bence şimdi satabilirsin. Ben çok bakmıştım ikinci el ama bedenime göre sevebileceğim bir model bulamamıştım.

Eklentiler

• IMG_7679.png
    IMG_7679.png
    326,2 KB · Görüntüleme: 91
Netleşmedi 15 bin resimden ama buyrunuzz efenim 🥰
Yeaaaa ne güzel kabarıkmış. Küçüklüğümde sürekli resmini çizerdim bunların. Büyüyünce dünyanın en kabarık gelinliğini giyicem diye hayal ederim falan. Asla kabarık olmayanını giydim 😂

E fark yokmuş ya. Bence şimdi satabilirsin. Ben çok bakmıştım ikinci el ama bedenime göre sevebileceğim bir model bulamamıştım.
Evet evet satacağım. Hatta bugün nişan elbisemi koydum uygulamaya satmak için😍 oraya yüklemek için kırptıklarımı göstereyim ben de size 😂😍

Eklentiler

• _28A5486_Original.jpeg
    _28A5486_Original.jpeg
    104,6 KB · Görüntüleme: 87
  • _28A5294_Original.jpeg
    _28A5294_Original.jpeg
    137,4 KB · Görüntüleme: 80
Sağol canım hiç birşey kullanmadım canım valla geçen ay kimyasal düşük yaşadım eşim korunuyordu sonra ben onu kandırdım yumurtlamanın songunuydu ona tehlıke yok içeriye olsun dedim ama hiç yatmadım dırek duşa gittin valla ne etki etti bende bilmiyorum canım 😅
Takip ediyorum forumu 😍 1.5 senede olmazken 2 dir ne etki etti de oldu şaşırtıcı Rabbimin işi 😍 inşallah kucagınıza alırsınız saglıkla

Yeaaaa ne güzel kabarıkmış. Küçüklüğümde sürekli resmini çizerdim bunların. Büyüyünce dünyanın en kabarık gelinliğini giyicem diye hayal ederim falan. Asla kabarık olmayanını giydim 😂
Haha çekimin sonunda nefes alamayıp eve gelinliğin sırtı komple açık girmiştim fotoğrafçı açın şu kızın sırtını bayılcam şimdi demişti🤣🤣🤣

Yumurta kalitesini ne arttırıyordu bacılarım bi yazın yav😂 E2yi diyorum kimse bişey yazmıyor. Bunun başka bi popüler adı var galiba neyse aklıma gelmedi.
Yumurta kalitesi için bal çörek otu tarçın propolis vs iyiymiş. Bunlar mesela 2 hafta kullanmaya başladıktan sonra etki ediyor mu yoksa 3 ay sonra anca mı toparlar.
Düzenli su içmek, dengeli beslenmek, egzersiz önemliymiş bir de.
Başka neler var? Kafam bulandı e2 77 çıkınca😶‍🌫

Yumurta kalitesini ne arttırıyordu bacılarım bi yazın yav😂 E2yi diyorum kimse bişey yazmıyor. Bunun başka bi popüler adı var galiba neyse aklıma gelmedi.
Yumurta kalitesi için bal çörek otu tarçın propolis vs iyiymiş. Bunlar mesela 2 hafta kullanmaya başladıktan sonra etki ediyor mu yoksa 3 ay sonra anca mı toparlar.
Düzenli su içmek, dengeli beslenmek, egzersiz önemliymiş bir de.
Başka neler var? Kafam bulandı e2 77 çıkınca😶‍🌫
E2 72 adetliyken mi çıktı canım

X