2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben de yarından sonra iki günde bir devam ederim aşkım o zaman çok koyu görünce de tekrar kan veririm kese ne zaman görünür ki

Kalbim kadar temiz Bir test bırakıyorum Buraya buda son testim daha da yapmam

Eklentiler

• IMG_20230720_112431.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 55
Eşime takvim yapıp attım Şehir dışına gitmesi gerekebiliyor işi gereği. Geçen ay bana söyle günleri demişti, o günlere gitmim ayarlim diye Ben yine 1 dolu 1 boş devam edicem. Ovulasyon testi de yapmıcam bu ay. Bu arada demin inofolic combi geldi ilk hapımı içtim Bal-çörek otu-tarçın kürümün de 2. günü. 1 bardak çakşır kökü suyu da içiyorum dün başladım. Eşimde içmeye başladı dün çakşırdan ama ona sabah akşam içiriyorum. E fena değilmiş içilir dedi zehir gibi bişi bekliyormuş. bitki çayı gibi dedi.

Bebeğim sen hepsini üst üste yapıyorsun dokunmasın sonra

Bende adet olursam başlayacağım kuzum. Çok heyecanlıyım

valla bende bu ay bütün tuşlara bastım umarım bişey olmaz .soğan kürü çörek otu kürü hayıt otu ve incir kürü
Bu kadar kür üst üstte yapılmaz her kür arası 15 gün olacak şekilde yapabilirsiniz kaş yapayım derken göz çıkarırsınız bilginiz olsun

valla bende bu ay bütün tuşlara bastım umarım bişey olmaz .soğan kürü çörek otu kürü hayıt otu ve incir kürü
Canım pcos varsa asl incir kürü yapmamalısın. Bence hepsini bir arada yapma. Birinin etken maddesi ötekini nötrleyebilir. Birinde karar kıl ve uygula kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…