2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ne kadardır korunmuyorsun balım
Aşkım 4 ay oldu. Hapla korunmadım eşim geri çekildi hep. Yıllardır adetim hep düzenlidir. Sadece evliyken 1 kere enteresan bir şekilde 8 gün geçti. Sonra adet oldum kimyasaldı herhaldi. Erkek spermi gözle test edilirmi bilemiyorum ama eşimin yoğun geliyor. Özür dileyerekten fışkırmada mevcut ama hiç incelenmedi. 2 kere 15. Günde 2 kere 14. Günde yumurtladım.

Bu arada eşin mutlaka sperm testi versin. Benim eşim dün tekrarladi değerlerinde sıkıntı olmayınca ben de yumurta kalitesine etki eden takviye kullanmak istedim

Bir kaç ay daha dene canım doktorlara gittinmi sonu yok en azından biraz daha dene özelliklede kafana takma bak sende bu inofolic kombıyı kullan bakalım bende kullancam herkes çok memnun

Ağustos sonrası tatil dönülü gebelik oluşmazsa rahim filmi için bakayım ben balım. Bu ayda gidip en enazınndan işte hormon progestoran falan var onlara baktırayım. Geriye tek faktör stres kalırsa rahatlamaya bakalım. Rabbim sanada hayırlısıyl güzelce yormadan nasip etsin.

Bu arada eşin mutlaka sperm testi versin. Benim eşim dün tekrarladi değerlerinde sıkıntı olmayınca ben de yumurta kalitesine etki eden takviye kullanmak istedim
Ben doktora gidnce söylerim senide yönlendirdi ürolojiye yapılmaması hata dedi derim gider. Aynen en azından versin belkide yumurtluyorum kaliteli diye tutmuyor. Eskiden annelerimiz doğada ne kolay hamile kalırmış. Yediklerimiz hep işlenmiş

Evet öyle malesef. Ne kadar doğal beslensek de kullandığımız deterjan bile kimyasal ve vücudumuz onu emiyor.
Ben de yumurtanın kalitesinden şüphe ediyorum.
Yumurtanin kaliteli olup olmadigini çatladığı gün gösteren değer vardı e2. canim bunu sen mi söylemiştin? melegim can uydurmuyorum demi

Bende zamanı vardır diye düşünüyorum. Stres yapma demek bile stres yaratıyor oysaki
Balım ben kadir gecesi doğdum. Enerjim hislerim çok kuvvetli. Yeğenimin biri tüp bebekle oldu. Rüyamda embriyo gördüm birsürü. Sepete düştü yukardan 1 tanesi sepette kaldı. Kaç yıl önce ki rüya. Bu tuttu dedim. Erkek olduğunu da gördüm. O rüyayı anneme anlattığımda transferin olucağını rahat olması gerektiğini söylemiştim.
Allh olmayacak duayı ettirmezmiş. Anne olacağım hissediyorum ama zamanını bilemiyorum. Çok yakın gibi. Stres yapmıyorum sadece ister istemez kafada bebek oluyor. Allah yormadan nasip etsin

Ay kalktım yaptım walla. Öğütme makinem yoktu. Rondodan çekmeye çalıştım olmadı. Ama yedim ben de şimdi bi tatlı kaşığı anca yiyebildim.
Bende rondoya çok güveniyordum ama olmadı. Havan da ezeyim dedim onu da beceremedim. Ama helal olsun sana Allah şu çabamızı isteğimizi görüyor bizi boş çevirmeyecek Ağustos da hamileyiz

Kuzu ben onlara baktıramam ki çalışıyorum ya. Haftada 1 izin dersek değerin bakılcağı güne denk gelmeyebilir. Ne bileyim Allah gerek durdurmadan sağlıkla nasip etsin

Canım ben 35 yaşımdayım. İlk bir yıl inan umrumda bile olmadı. Bir yıldan sonra kaygı bastı. Daha 4 ay hiçbir şey değil. 35 yaş altından 1 yıl dene gel diyorlar. Herşey normalse bile döllenme olmayabiliyor. 35 sonrası 6 ay dene gel diyorlar. Ben bir yıl sonra devlete gidip testlerimi yaptırdım. Bence acele etme stres yapma. Hsg yi ise 15. Ayımda düşünmeye başladım. Çok çok endişeliysen 6. Ayda da olmazsa, başka bi devlet Hastanesi'ne git bir yıldır deniyorum, hormonlarını baktırmak istiyorum de kan ver. Klomen, bu vitamin işleri falan hep bir yıldan sonra başladım ben. 4 ay inan hiç birşey değil. Gönlünü ferah tut. Ovulasyonla yumurtlamanı takip etmeni öneririm o kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…