2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bugün adet oldum ya bu ay ovulasyona başlıyorum ne zaman başlamalıyım hemen bittikten sonra mı lütfen tecrübeliler yorum bekliyorum
Bence bittikten sonra başla. Her ay düzenli tarihlerde yumurtlayanlar bazen erken yumurtlayabiliyor. Hatta burada biri vardı şaşırmıştık regli bittikten 2 mi 3 gün sonra mı ne yumurtlaması olmuştu.

Sen ne zaman test yapıcaktın kuzum
Adetime 8 gün var canım. Ovulasyonla da takip etmedim elimde 1 2 tane vardı onunla geçen hafta cumartesi pik gördüm pazar çatlamıştır. Biz bu ay her gün değerlendirdik. Bi dün es geçtik işte. B Buffalosos video atmıştı onu dinleyerek uyudum. Ovulasyonuda çok takmadım testler bitsin diye yaptım açıkcası. Adetim geçsin 2 3 gün ondan sonra yapıcam geçmezsede devam Allah ne zaman nasip ederse. Kalbimizi yormadan nasip etsin inşallah ☺️ tatilde ayarladık bebişim varsa ilk tatilimiz olucak🤣🤣

Bence üzgün emoji koyarak bile negatifliği çekiyorsun. Lütfen rica ediyorum biraz olumlu olmaya çalış. Uzun olsun pik sorun değil. Yarına çatlar inşallah. Zaten 2 günü de değerlendirdin bugünü boş bırak. Yarın değerlendirirsiniz.
Geriye saymaya başlıyorum derken tekrar pik moralimi bozdu ama haklısın pozitif olalım pozitif olsun sonuclar 🌸

Çok farklı bilmiyorum. Adetimin geçmesini bekleyeceğim yinede❣️
En güzeli adet geçsin öyle test yapmak kopkoyu kırmızıları görürsün inşallah 🙏🏻
Kızlar bugün adet oldum ya bu ay ovulasyona başlıyorum ne zaman başlamalıyım hemen bittikten sonra mı lütfen tecrübeliler yorum bekliyorum
Adet sonrası hemen başla bence erken yumurtluyor olabilirsin.
Bu bebişi aslında ben senelerdi istiyorum taa 27 yaşından ondan bu defa gelirse gerçekten çok beklenen çocuk olucak☺️🙌🏻
sağsalim kucağına alacaksın inşallah hasret bitecek 🙏🏻😍

Canım bitince başla eğer ilk kez deneyeceksen. Ben iki aydır yapıyorum mesela bir ay diğerine uymadı ama ben artık kendimi daha iyi tanıdığımı düşünüyorum. Vücudumun yumurtlama zamanındaki tepkisini anlamlandırmaya başladım. Bu bile iyi bişey. Belki bu ay o kadar sıkı bile tutmam. Çünkü artık anlayabilirim gibi geliyor. Bence sende dene

Canım başınız sağ olsun . Allah kalanlara sabır versin. Kendini çok üzmemeye çalış canım. Kendini koru.
Kızlar dün akşam babaannemi kaybettik . Üzüntüden mi anlamadım dün gece lekelenmem gelmiş bir damla bişey ama çok korktum hafif ağrım da var ne yapmam gerek . 😞

Kesinlikle valla süper yönetici😍
Ve Melisacığım sende içindekileri çok güzel döküyorsun. Bence bu kadar çabuk toparlanmanın sebebi de acını paylaşmayı bilmen. Yasını güzel tutmuşsun bu senin psikolojik sağlamlığın için o kadar önemli ki...

Ve herkese cevap yazmanı hiç kimsenin sorusunu havada bırakmamanı hep takdir ediyorum. Hepimizin sesini duyuyorsun😍
Rabbim de senin sesini duyuyordur buna çok inanıyorum, duaların inşallah kabul olacak tez zamanda🙏
Rabbim beni bu acıya hazırladı bence. Hamileyken birkaç eğitim aldım insan tanıma, ilişki ve hayatta başarı ile ilgili. Hayata bakışım yaşadığım olaylara tepkim değişti. Sanki dinginleştim.Bebeğimde benle o eğitimleri almıştı akıllı uslu bir bebiş olarak gitti☺️ Yasımı tutabildim mi bilmiyorum içimden avaz avaz bağırırken sustum sessiz sessiz ağladım, sessizce ölmeyi istedim. Çok hatalı düşüncelerim,dualarım oldu rabbim affeder İnşAllah 🤲🏻

Ben normalde burada böyle bir ortam olduğunu hiç bilmiyordum. O acılı dönemimde umut ararken buldum. Kimse sebebi olmasa burada olmaz, herkes bir arayış içinde. Bana çok yardımcı oldu burada tanıdığım kızlar İnşAllah bende başkalarına yardımcı olabilirim 😍

Senin de bu güzel düşüncelerin için çooook teşekkür ederim 😍 mutlu oldum ☺️ İnsan nasıl bir gözle bakıyorsa öyle yorumluyor 😍 A Afratafrac ’ın empati duygusu mükemmel senin de gözlem ve analiz bence😍

Kızlar benim bugün de pik çıkarttı test ya 🤦🏼‍♀️ havuç bulamam şimdi nasıl çatlayacak bu yumurta. Gün içinde yapınca çatlamış gibi görünüyor. Sabah ikinci idrarla yapınca pik gibi oluyor çatlamayacak diye korkuyorum 🥺
Çatlar canım niye çatlamasın ☺️ Migros getiriyor mu evine sipariş orada vardır

Bu arada çok sıcak ben sıcağı hiç sevmem genelde üşüyen birisiyim ama kaç gündür ölüyorum resmen nefes alamıyorum sabaha kadar ter su içindeyiz🥴🥴kızlar yazılarınızı okudum ve anladımki biz kadınlar çok güclüyüz🥺Bende az yaşamadım hayatda hatda fazlasını bile gördüm..bana iş arkadaşlarım bir gün ben mutluyken bana dedilerki sen nasıl ayakta kaldın bende dedimki sağlığım yerinde annem babam var buna dayanarak.. gerçekten dönüb arkama bakınca diyorumki Allahım kız sen neleri atlatdın neleri..eşime anlatıyorum bazen gözleri yaşla doluyor..yazarken bile ağladım çok zor günlerdi
Kesinlikle öyle çok zor günler yaşandı ama geçti. Şimdi artık çok şükür her şey yolunda😍 rabbim bebişine sağlıkla kavuşmayı nasip etsin sonrası hep çok güzel olacak İnşAllah 🤲🏻😍

Kızlar ben bundan önceki 3 ayda hiç böyle hissetmedim. Yoğun duygular hissediyorum. Anne olmuşum gibi. Delirmedim sakın yanlış anlamayın ama eşimle bende çok yaklaşmışız gib hisssediyoruz. Daha önce hiç böyle olmamıştım. 😞
İnşAllah yakında nasip olacak canım benim 😍🤲🏻 Ama kendini çok kaptırma regl olursan toparlanman zor olur

Kesinlikle öyle çok zor günler yaşandı ama geçti. Şimdi artık çok şükür her şey yolunda😍 rabbim bebişine sağlıkla kavuşmayı nasip etsin sonrası hep çok güzel olacak İnşAllah 🤲🏻😍
Amin Allah canım☺️🙌🏻Benim Allah'a bağlı olmağımın sayesinde çok şükür atlattım yoksa kaç defa intihar etmek istemişim ve bir an ailem gözümün önüne geliyordu.Şimdiki günlerimi eşimi kazanmak için çok dua ettim ben..çocuk konusundada biliyordum kolay olmucak ama İn şa Allah bu son olsun birde imtihana çekmesin Allah beni🙌🏻🙌🏻🙌🏻

Amin Allah canım☺️🙌🏻Benim Allah'a bağlı olmağımın sayesinde çok şükür atlattım yoksa kaç defa intihar etmek istemişim ve bir an ailem gözümün önüne geliyordu.Şimdiki günlerimi eşimi kazanmak için çok dua ettim ben..çocuk konusundada biliyordum kolay olmucak ama İn şa Allah bu son olsun birde imtihana çekmesin Allah beni🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Amiiin bebeğim sen iyi düşün iyi olsun her şey 😍

X