2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Inşallah canım sen hıc canını sıkma morelini bozma gecikmeden 15 gün sorna öğrenen bile var bazen teste çıkmayıp kanda çıkan bile var anlicagin herşey var oyuzden morelini bozmak yook olucak inşallah olmazsa diyer ay kesin olucaktir 🤲😊 hayırlısıyla
Ya ağzından bal damlıyor resmen inşallah öyle olur ya bende yarın doktora gidicem rwglin 2.gunu gidiyim iyice bir baksın doktor yumurtaliklarima falan

Ben genelde sabah ilk idrardan sonra bir iki yudum suyla folik asitimi içiyorum, o idrarla yapiyordum testlerini haftasonu sadece biraz zaman kayması olmuş olabilir. Onun haricinde gece yaptığım testleri attım zaten silik olunca. Buraya yapistirdiklarim sabah yaptiklarim. Daha önce kullanırken de ikinci idrarla yapiyordum o da işte içtiğim bir iki yudum su oluyordu. Bu sefer öğlen yapasim geldi ama çok su içmiştim silik çıktı. Akşama bir daha sıvı almadan deneyeyim diyorum. Bugün ilişki olur zaten ama 2 güne bir devam ediyorduk dün yorgunluktan olmadı inşallah kacirmamisimdir 🥺
Yok canım kaçırmazsın dünden önce ne zaman oldu?
Birinden birinde mutlaka yakalanıyor yani sende stres yapma sakın 😊

Dün pik değildi aslında biraz koyulasti sadece ama bu ara benim bir koyu bir açık gidiyordu. Femometerde bir %10 bir %54 falan oluyordu hep böyle düşe çıka gitti dün 50lerleydi yine akşam uyumadan yaptım silikti umursamadım sabah pik gördüm öğlen sıvı alınca tekrar silikti. Göğüslerim büyümüş bu ara olacağını anladım bir de karnimda hafif ağrı oldu ama bu kadar hızlı çatlama olacağını hiç düşünmemiştim
Benim testime bakılırsa hiç bugünün pik olacağını düşünmezdim öyle birşey ki bu yumurtlama birden pik olup 2 saate çatlaya biliyor sıvı tüketimi çok önemli saati saatine yapmak gerekiyor yoksa sizin düştüğünüz bu duruma düşüyor herkes

Eklentiler

• IMG_20230712_121103.jpg
    IMG_20230712_121103.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 47
Senin o gen homozigot. Benim ikisi de heterozigot çıktı Hematolojiye gidicem. Ama nolur nolmaz bebe aspirini yutuyorum şimdiden😢 benim de iki kimyasalım var canım. Aynı anda öğrenicez eğer gebeysek. Günlerimiz aynı. Rabbim inşallah ikimize de nasip eder sağlıklı gebelik 🙏🏼♥️
Gerçekten çok zor ne yapacağımı da bilmiyorum içme diyo doktorlar ya da kalp atışını duyunca başla diyo ama duymadan kaybediyorum zaten. Kese bile yok. İnşallah güzel hayırlı sonuçlar alırız🥰
Aynı benimde öyle 200 betanın üstünü göremedim. Hayırlı sağlıklı bebiş haberlerimizi veririz bu ay inşallah birbirimize 🤲🏻

Dün pik değildi aslında biraz koyulasti sadece ama bu ara benim bir koyu bir açık gidiyordu. Femometerde bir %10 bir %54 falan oluyordu hep böyle düşe çıka gitti dün 50lerleydi yine akşam uyumadan yaptım silikti umursamadım sabah pik gördüm öğlen sıvı alınca tekrar silikti. Göğüslerim büyümüş bu ara olacağını anladım bir de karnimda hafif ağrı oldu ama bu kadar hızlı çatlama olacağını hiç düşünmemiştim
benimde geçen ay öğlen yaptığımda pikti akşam çatlamıştı bir günde hem pik hem çatlatma görmüştüm cnm ama benim 1 gün öncesi akşamıda pikti ama öğlen yaptığım pikin pikiydi yani idrara batırdığımda hemen çizgi çıkmıştı

Ya ağzından bal damlıyor resmen inşallah öyle olur ya bende yarın doktora gidicem rwglin 2.gunu gidiyim iyice bir baksın doktor yumurtaliklarima falan
Aynn kuzum öyle yap sakın morelini bozma o güzel haberi yakın zamanda alcaksın yıkılmadık ayaktayız en azından iyileştikten sorna sal kendini eminim en kısa sürede hamile kalicaksin ve bu mutlu haberi bizimle paylasicaksin 🤲🥰💗

X