2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim testime bakılırsa hiç bugünün pik olacağını düşünmezdim öyle birşey ki bu yumurtlama birden pik olup 2 saate çatlaya biliyor sıvı tüketimi çok önemli saati saatine yapmak gerekiyor yoksa sizin düştüğünüz bu duruma düşüyor herkes
Oo bayağı hızlı bir pik olmuş burada da. Benim daha önce yavaş yavaş koyulasip pik oluyordu iki gün de pik kalıyordu o yüzden bugün çok sasirdim bu kadar hızlı gelismeye

benimde geçen ay öğlen yaptığımda pikti akşam çatlamıştı bir günde hem pik hem çatlatma görmüştüm cnm ama benim 1 gün öncesi akşamıda pikti ama öğlen yaptığım pikin pikiydi yani idrara batırdığımda hemen çizgi çıkmıştı
Benim de normalde iki gün pik kalırdı. Bugün pik olacağını hiç düşünmemiştim yavaş yavaş koyulaşır cuma ctesi pik olur diye düşünüyordum şok oldum bı anda. Öğlen silik olunca ikinci bir şok yaşadım. Hafif karnimda sızlama var biseyler oluyor da artık ne oldu anlamadım bugün ilişki olsun bakalım kasmak da istemiyorum olacağı varsa olur 😕

Oo bayağı hızlı bir pik olmuş burada da. Benim daha önce yavaş yavaş koyulasip pik oluyordu iki gün de pik kalıyordu o yüzden bugün çok sasirdim bu kadar hızlı gelismeye
Bende de öyle olurdu hatta benim 15 pik 16da pik 5e doğru çatlama olurdu,bu ay 12.gunde pik gördüm çok şaşırdım ilk defa başıma geliyor kullandığım fameranın ve takviyenin desteği olduğunu düşünüyorum🙏

Bende de öyle olurdu hatta benim 15 pik 16da pik 5e doğru çatlama olurdu,bu ay 12.gunde pik gördüm çok şaşırdım ilk defa başıma geliyor kullandığım fameranın ve takviyenin desteği olduğunu düşünüyorum🙏
Sanırım ben de fazla rahat davranmanın faydasını gördüm 😅 önceden çörek otu bal falan yapmıştım avokado yerdim hep incir falan yiyordum gelişsin diye. Bu ay zaten hava sıcak diye kahvaltıda ne bulursam yiyorum 😅 hiç beklemedigim bir anda büyüdü başta moralim bozulmustu hiç pik olmayacak diye de şükür artık geriye saymaya baslayabilecegim. Güzel haberlerle geliriz inşallah 🙏

Sanırım ben de fazla rahat davranmanın faydasını gördüm 😅 önceden çörek otu bal falan yapmıştım avokado yerdim hep incir falan yiyordum gelişsin diye. Bu ay zaten hava sıcak diye kahvaltıda ne bulursam yiyorum 😅 hiç beklemedigim bir anda büyüdü başta moralim bozulmustu hiç pik olmayacak diye de şükür artık geriye saymaya baslayabilecegim. Güzel haberlerle geliriz inşallah 🙏
Herşey kafada bitiyor aminnnn 🤲🏻
Yatak odasına kocamızın yanına giriş yaparken biz bugün 🤭😂

X