2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yok ya bu tarz konularda soğukluk girmesin aranıza. monimoni monimoni nin 6. günü benim ve Perlitik Perlitik in 5. günü senin 4. gününmüş. Ay hadi bakalım. Alalım inşallah hepimiz güzel haberi 🥳💕🙏

monimoni monimoni kızlar şimdi lavaboya gittim sarı akıntı yine geldi baya yoğun şekilde. Yani sarimtrak aslında dün gelende oyleydi sarı değildi hiç öyle mi oluyor normalde sizinkiler öyle miydi. Normalde yumurtlama sonrası benim akintim bembeyaz gelir. Bu sarimtrak renk

Aşkım bir gebe kalayım sana direkt resim atacam umarım sağlıklı olsun tabi de kız dersin 🤣🤣💜
Tabiki kuzum hamile kalın kalın atın 😂😂 hepiniz baştacısınız grubumuzun kızlarının yeri ayrı bende sonuçta tahminfe bulunup egleniyoruz ne olursa kabulumuz ama bazı yerlerde hem soruyorlar hem de ters ters konuşuyorlar uyuz oluyorum sorma o zaman yani demi 😂😂 ben hamile kalınca kesin kendime tahminde bulunamam çok heycan yapacagım kesin 🥰🥰

kızlar yumurtlama zamanındayım fark ettim ki devamlı bu dönemde sol yumurtalığım batıyor ağrıyor neden acaba sağ taraftan yumurta üretmiyor mu tek taraf mı çalışıyor acaba ☹️

monimoni monimoni kızlar şimdi lavaboya gittim sarı akıntı yine geldi baya yoğun şekilde. Yani sarimtrak aslında dün gelende oyleydi sarı değildi hiç öyle mi oluyor normalde sizinkiler öyle miydi. Normalde yumurtlama sonrası benim akintim bembeyaz gelir. Bu sarimtrak renk
Canım kıvamı yapışkan mıydı benim bugün geldi ama rahatsız edici bi hissi vardı akışkan degildi peceteye sildigimde ıslaklıktan ziyade yapışıktı sarımtrak ama ne bileyim ya benim regl olacagım gün böyle bisey gelirdi ztn bi de bugün regl agrılarım var senin nasıl akıntın

😍 Heyecandan kendimi yicem şimdi.

Benim de sağ kasığıma doğru ağrım arttı biraz. Ara ara girip duruyo. Karnımda karıncalar geziyor sanki. Tekrar akıntım gelmedi.

Benim şimdilik aktaracaklarım bu kadar Perlitik Perlitik ve monimoni monimoni bir sonraki belirtilere kadar esen kalın. Şimdi hava durumu.

Benim de normalde iki gün pik kalırdı. Bugün pik olacağını hiç düşünmemiştim yavaş yavaş koyulaşır cuma ctesi pik olur diye düşünüyordum şok oldum bı anda. Öğlen silik olunca ikinci bir şok yaşadım. Hafif karnimda sızlama var biseyler oluyor da artık ne oldu anlamadım bugün ilişki olsun bakalım kasmak da istemiyorum olacağı varsa olur 😕
Sen bugünü değerlendir inş tutar cnm 🤲🏻

X