2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah güzel sonuçlarını alacaksın kuzum. Tüm şartları sağlamışsın.

Ay pintrest'e sardım ben de. Kendime gizli panolar oluşturp beğendiğim fotoları kaydediyorum ben de çekerim ileride diye

Yaaaa sizin ne zamandır kusura bakmayın guruba yeni dahil oldum aslında kadınlara kulübünde yeni aktif oldum da sayılır
Aramıza hoşgeldin canım İsmini ekleyebilirim istersen tabloya Sat ve Bat söylersen.

Ben 2023 Ocak ayında ilk denememe başladım ancak 2022 Haziran ayında doktora gittim hamile kalmak istiyorum dedim. Bana aylarca ilaç kullandırdı hormonlarım çok kötü olduğu için önce onları düzene soktuk.

İnsAllah gönlünüze göre olur sizinde şu an hormonlar düzeldi tedavisiz devam ediyorsunuz demi benim 26 Haziran 26 temmuz

İnsAllah gönlünüze göre olur sizinde şu an hormonlar düzeldi tedavisiz devam ediyorsunuz demi benim 26 Haziran 26 temmuz
Evet hormonlar düzeldi ancak Pcos var bende şayet Duphaston kullanmazsam regl olamıyorum. Mecburen kullanıyorum. Ekliyorum canım, uğurlu gelsin

Benide yazar msn? Aşılama tedavisine başlıcam şuan adetm o yüzden başlangıcı bu adetimi söylüyorum dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…