2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aslında olgundan ziyaden olgunlaşmamış alırım, zaten dışarıda bekletince olgunlaşıyor. Yada patateslerin yanına koyarsanız 2 güne olgunlaşır.

Ben avokadoyu çok severim ve eşime de sevdirdim. Ancak tek şekil yerim ben. Kızarmış bir dilim ekmeğin üstüne dilim dilim koyarım. Yanında da mutlaka bir yumurta yerim. Bu üçünün kombini muhteşem bir tat yaratıyor. Bir ısırık avokadolu kızarmış ekmekten bir ısırık yumurtadan 😄
Evet ben de 7-8 tane alıp kese kağıdında elmayla bekletiyorum yemek istedigim kadar hemen olgunlasiyor. Toplu alinacaksa sert almak daha iyi.

Siz de mi yaptırdınız ben bir kez yaptırdım, negatif.. şimdi normal yolla olması için motivasyonum geldi.. Allah yardımcımız olsun.
Bir taze transfer yapıldı tutmadı. Sonra donmus transfer oldum oğlum 3 yasında suan. Kardes ıcın gecen ay tekrar denedık negatıf oldu. 10 günde kullandıgım ıgne ılaclar 3 kılo aldırdı psikolojik etkisinden de hiç bahsetmiyim. Bizde bu ay deniyoruz bakalım nasip olacak mı ben hamile kalabiliyorum ama düşüyor 3 düşüğüm ve bir sürğ de kimyasal gebeliğim var

Bir taze transfer yapıldı tutmadı. Sonra donmus transfer oldum oğlum 3 yasında suan. Kardes ıcın gecen ay tekrar denedık negatıf oldu. 10 günde kullandıgım ıgne ılaclar 3 kılo aldırdı psikolojik etkisinden de hiç bahsetmiyim. Bizde bu ay deniyoruz bakalım nasip olacak mı ben hamile kalabiliyorum ama düşüyor 3 düşüğüm ve bir sürğ de kimyasal gebeliğim var
Bende bu ay normal deneyeceğim ben hamile kalmadım hiç , 5. Gün aa kalite embriyolardada negatif sonuç, inşallah normal olur tüm gruptakilerin bu ay , ovülasyonlarım yolda 😀🙏

Bende bu ay normal deneyeceğim ben hamile kalmadım hiç , 5. Gün aa kalite embriyolardada negatif sonuç, inşallah normal olur tüm gruptakilerin bu ay , ovülasyonlarım yolda 😀🙏
Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah 🙏 ben bu ay klomen kullandım testlerle takip etmedim düzenli degerlendırıyoruz diye. Benimde gebelik testleri yolda 😍

Pıhtılaşma testi yaptrdınızmı
Sperm testi?
Düşükler için ne dedi doktorunuz?
Bnımde 3 kımyasalım var

Bu hızda problem çıktı diyen arkadaşlar değerler benim kafamı çok karıştırdı bizim testte total değer yok hepsi ayrı ayrı. Hizli ileri %5 yavaş ileri %95 yerinde hareketli %10 mesela doktor da normal dedi ama internette gördüğüm değerler hep total olduğu için anlayamadim 🙄

Sonbahara hepimiz gebe gircez inşallah. Bu ay olmazsa önümüzdeki ay hiççççç sıkıntı yok.💕

Selam beybiler. Bugün reglin 2.günü, Pko inofolic metforminle devam ediyorum. Yumurtlama zamanı annemin yanında olacağım ameliyat olduğu için, eşim benim yanıma gelecek mikmik yapabilirsek 😁

Nisan ayında düşük ve mecburi kürtaj olmuştum. Kürtajdan sonra 33.gün adet oldum. Sonra 19.gün bir daha oldum. Bir sorun yokmuş. Umarım güzel haberler alırız hepimiz.

Ya insallah ayni gun guzel haber alacagimiz bir ay olsun 🥰bu arada sana abla diyebilir miyim?😁
Ayyy hadi inşallah. İçinden demek geliyorsa diyebilirsin tabi. 💕 normalde iş arkadaşlarım var benden neredeyse 15 yaş güçük yeni mezunlar onlar da ismimle hitap eder, bana abla diyen tek sen olacaksın sanırım 😂 yaşımı söyleyince oha diyolar. inanmıyolar.

X