2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba bende aranıza yeni aktıldım.
SAT: 5 Haziran
BAT: 4 Temmuz
09 Haziranda Klomen kullandım
15 Haziranda yumurta takibi için doktora gittim ama maalesef sadece 9mm ve 10mm olmuşlar. Pazartesi tekrar çağırdı.
Klomenden sonra geç büyüme yaşayan oldu mu?

Merhaba bende aranıza yeni aktıldım.
SAT: 5 Haziran
BAT: 4 Temmuz
09 Haziranda Klomen kullandım
15 Haziranda yumurta takibi için doktora gittim ama maalesef sadece 9mm ve 10mm olmuşlar. Pazartesi tekrar çağırdı.
Klomenden sonra geç büyüme yaşayan oldu mu?
Kuzummm, öncelikle hayırlısı olsun ve bu topik sana uğur getirsin. Bu yaz hepimiz gebeyiz inşallah :dua: :KK200:

Diğer sorduğun soruyla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yanıtlarlar. Ekliyorum seni :)

Cok kolay olmadi hep sebze yedm haftasonlari sadc tavuk balık günümüzdü😁her gün 10bin adim ekmeği sildim hayatımdan😁
Ben de ekmek yemiyorum, ancak hep sezbze değil ızgara et balık tavuk yedim günde 1 öğün. Bir de ben yürüyüş değil pilates yaptım belki de pilates işe yaramadı.

Kızlar biz eşimle konuştuk ve Temmuz ayında da ilaç kullanmama karar verdik. Yani nasip kısmet olursa Ağustos ayı ilaçtan sonraki ilk deneyeceğimiz ay olacak. Her şeyin hayırlısı. Tekrar bir daha bu süreci yaşamak istemiyorum artık 3 tür bunu yaşıyorum çünkü doktorların istediği kiloya hiç inemedim. İlk kez bu kadar zayıfladım. Ağustos başına kadar nasipse hedeflediğim kiloya ulaşırım diye düşünüyorum :dua: Sonrası Allah kerim. Ama tabloda ismimi bırakıyorum. :KK22:
Bence doğru düşünmüşsünüz. Bak ne güzel kilo vermişsin bence istediğin hedefe de ulaşacaksın. Bir ay geç olsun ama sonu güzel olsun inşallah 🤲 bu kadar azmin sonu bence zafer olacak inanıyorum 😊

Bence doğru düşünmüşsünüz. Bak ne güzel kilo vermişsin bence istediğin hedefe de ulaşacaksın. Bir ay geç olsun ama sonu güzel olsun inşallah 🤲 bu kadar azmin sonu bence zafer olacak inanıyorum 😊
Desteğin için teşekkür ederim kuzum :KK200: İnşallah bakalım. Şimdi son ay düşüncesiyle daha bir azimle yaparım gari :KK70:

Kızlar biz eşimle konuştuk ve Temmuz ayında da ilaç kullanmama karar verdik. Yani nasip kısmet olursa Ağustos ayı ilaçtan sonraki ilk deneyeceğimiz ay olacak. Her şeyin hayırlısı. Tekrar bir daha bu süreci yaşamak istemiyorum artık 3 tür bunu yaşıyorum çünkü doktorların istediği kiloya hiç inemedim. İlk kez bu kadar zayıfladım. Ağustos başına kadar nasipse hedeflediğim kiloya ulaşırım diye düşünüyorum :dua: Sonrası Allah kerim. Ama tabloda ismimi bırakıyorum. :KK22:
Hayırlı olsun canim kararınız.. acele etmeyip kararli adimlarla sabirla ilerlemek ne guzel 👏👏 insallah sabrinizin sonu selamet olur Saglikla alirsiniz kucaginiza bebisinizi🥰🥰

Ben de ekmek yemiyorum, ancak hep sezbze değil ızgara et balık tavuk yedim günde 1 öğün. Bir de ben yürüyüş değil pilates yaptım belki de pilates işe yaramadı.
Canım yaramiştir ya sanmiyorm o da bi spor bnde burda yazilmayı düşünmüştüm ona sonra yeni açilan bi yerdi çok güvenemedim giden çok insan yok falan kaldi bende kendimi yürüyüşe vermiştim inan şimdi geldim yine devam ediyoruz yürümeye

En son 12.05.2023 ve 18.06.2023 te regl olmayı bekliyorum (Not:Benim regl im çok düzensiz doktorlar düzenlemek için bişey yapmadı progesteron değerim 1 in altında çıkınca yumurtan çatlamıyor dedi 3 4 ay a doğal yoldan hamile kalmazsam tüp bebek dedi)

Hayırlı olsun canim kararınız.. acele etmeyip kararli adimlarla sabirla ilerlemek ne guzel 👏👏 insallah sabrinizin sonu selamet olur Saglikla alirsiniz kucaginiza bebisinizi🥰🥰
Cnm senin yumurtlama zamanın geldı sanırım
Ovü testi yapıyomusun buay yoksa
Gün aşırımı yapıyosun?

En son 12.05.2023 ve 18.06.2023 te regl olmayı bekliyorum (Not:Benim regl im çok düzensiz doktorlar düzenlemek için bişey yapmadı progesteron değerim 1 in altında çıkınca yumurtan çatlamıyor dedi 3 4 ay a doğal yoldan hamile kalmazsam tüp bebek dedi)
Hayırlısı canım. Reglin geldikten sonra tekrar yaz olur mu güncel Sat ve Bat ına görfe ekleyeyim. Daha doğrusu ne zaman geleceği belli olmayacağı için Sat ekleriz. Şimdilik ismini ekliyorum tabloya, haber edersin.

Kızlar iğnenin 5.günündeyim vurulduğum günü sayarsak 6 3.testi gece yaptım 4le 5i İlk idrarla yaptım Beta artmış mı

Eklentiler

• IMG20230617111730.jpg
    IMG20230617111730.jpg
    167,7 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar naptınız ben daha adet olmadım normal kendim olmayı bekliyorum o yzden sat bat veremedim olunca haber ederim inşallah hepimizin yüzü güler de hayırlı müjdeler veririz burdan birbirimize inşallah 🤲🏻☺️☺️

X