2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kalsiyum önemliymiş kızlar süt yoğurt özellikle. Mutlaka tüketmeye çalışın

Üzerinde gebelik resmi olan dogru ölçmüyormu?

Adetin 11.günü hala böyle aynı hiç koyulaşma yok bunlarda kızlar ya gördüklerim çoğu 11de koyu olmuş oluyor artık

Eklentiler

• IMG_20230913_121804_403.jpg
    106,4 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20230912_143843_027.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar selam dün Bat günümdü ama test negatif cikti bugünde yaptim negatif maalesef 21.gun yumurtlamayi görmüştüm 14.gun falan belli olur diyorlar ama benim o3k umudum yok dünden beri cik kötüyüm inşallah sizde biseyler vardır

Freely marka kadın resmi olan yanlısmı ölçüyor?

Kızlar selam bat a 4 gün kaldı dün akşam üzeri aşırı midem bulandı birde akıntı çokk bayaa açık hatta kahverengi geldi dikkat edince anlaşılacak cinsten yani bi de sabah kabızlığım olduğu için biraz zorlayınca öyle geldi onun dışında hafif mide bulantım ve iğne batmalı kasık ağrım var şimdilik birde ateş basıyor ama 36.2 ateşim. Gebelik mi regli mi sizce

Gebelik varsa ateş yüksek olmalı ama yerleşme düşüşü olabilir daha gününüze varmış çok zorlamayın tuvaletinizi

Yaa o kadar mı zorluyor şükür benim sürekli değil arada bulanıyor ama yiyince iyiyim aşırı bulantım olmadı henüz. Bir defa oldu o akşam yemek olarak sadece dondurma yemiştim
6.hafta sonrası başladı kuzum ben de. Kıyma kesinlikle yiyemiyorum tavuk da öyle. Kaşar süt ceviz muz hiçbirini yiyemiyorum. Yumurta hergün olmasa da zorluyorum. Avokado yerdim severdim bi kere kustum yiyince yiyemiyorum artık

Gebelik varsa ateş yüksek olmalı ama yerleşme düşüşü olabilir daha gününüze varmış çok zorlamayın tuvaletinizi
Hahahah yok yok zorlamıcam zorlanmaya gelinmeyecek anlaşıldı görünce tedirgin oldum yarın sabah test yapıcam inşallah inşallah yerleşme düşüşü olsun sabah yataktan kalkmadan ölçmedim ama genelde gün içinde 16.00 gibi ölçüyorum şimdi ateş basınca baktım

Sabah ilk ateş olmalı gün içinde ölçüm doğru göstermez hakkınız da hayırlısı olsun

Adetin 11.günü hala böyle aynı hiç koyulaşma yok bunlarda kızlar ya gördüklerim çoğu 11de koyu olmuş oluyor artık
Canım benimde seninki gibiydi. Hatta test bozuk mu diye düşünmüştüm. Sadece pik gününden 1 2 gün önce hafif renk geldi sonra bir anda pik oldu sende de öyle olabilir

Aay inşallah bir an önce geçer bu durum çok zor oluyordur. Benim canım hiç yumurta istemiyor avokado her gün yemeye çalışıyorum yağlı bir şey yemedigim sürece sorun olmuyor, yağlı yersem bulanmaya başlıyor ama onun haricinde şükür çok aşırı bir bulantım olmuyor

İnşallah böyle devam eder kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…