2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

evet canım bende ikiz düşünmüştüm benim bat yarın oluyor inş güzel sonuclar alırım

evet canım bende ikiz düşünmüştüm benim bat yarın oluyor inş güzel sonuclar alırım
Ben birincini yüksek değeri görsem bile tabi rahat olamadım ikincini gördükten sonra rahatladım..ama çok emindim ikiz olmadığına bir yerde okudumki bu beta değerleri her kesin kendi vücudun alğılanmasına göre cevablar çıkıyor.

İnşallah bebeğim o gün sonradan yakalanıyor kuzum. Benim öyle oldu yakaladı yani yiyemediğim halde bebeğe iyi gelecek hiçbir şey yiyemiyorum vallahi
Kaşar muz ceviz yumurta görüyorum her yerde 3-4 gündür yumurta yemiyordum bugün omlet yapayim dedim kokudan mutfağa giremiyorum nefes almadan yedim alırsam çok kötü kokuyordu ceviz falan sıkıntı yok ama yedim onlardann

Benim hiç mide bulantım yok normal mı acaba

Benim hiç mide bulantım yok normal mı acaba
Benim de sabah bulantim olmuyor canım, genelde akşamlari oluyor bir de bazi şeyler kokuyor geliyor öyle bulanıyor. Bünyeye göre değişen bir şey bence bir tanidigim hiç belirtisi olmadan hamileliğini tamamlamışti, prenses hamilelik deniyormus

Hiçbirini yiyemez mi insan işte yiyemiyorum yumurta arada bir zorlayarak

Hiçbirini yiyemez mi insan işte yiyemiyorum yumurta arada bir zorlayarak
Yaa o kadar mı zorluyor şükür benim sürekli değil arada bulanıyor ama yiyince iyiyim aşırı bulantım olmadı henüz. Bir defa oldu o akşam yemek olarak sadece dondurma yemiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…