2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yoğun olduğunu biliyordum da hiç msjını göremeyince endişelendim kuzum ama şimdi sevindim iyi olmana. Sizin meslek çok zor. Çok enerji istiyor Allah kolaylık versin kuzum.. ben iyiyim çok şükür.

Şimdi doktordan çıktım. Femarayla 1 yumurtacığım olmuş 19mm. Pazartesi aşılama olacağım. Klomenle 3 yumurtam oluyordu 2si istenen boyuta geliyordu. Az sayıda olması biraz hayalkırıklığı yaratsa da az olsun güç olmasın diyorum.

@Pkolu_anneadayi @Zumruduanka96
Ay işte hiç kafamı toplayıp giremedim inan ilk haftalar hatta ilk ay çok zor oluyor düzen oturtana kadar. Şimdi küçük yaş grubu olunca ekstra daha da zor. Mental olarak çok yoruluyorum. İyiyim canım benim yaa yerim seni beni merak da edermiş😍😍😍
Hayal kırıklığı yaşama. Nasibinde varsa tek yumurta yetiyor zaten. Her şey güzel olacak inan buna inşallah🤲🏻

Sizlerle birşey paylaşmak istiyorum ama lütfen ricam beni kötü görmemeniz. Biz eşimle 3 sene önce sevgili döneminde alkol aldığımız bir gün ilk ilişkimize girmiştik ve geri çekilmeyle korunuyordu. Ama bir gece de 6 kez ilişki olmuştu korunduğu halde geri çekildiği halde ben o ilişki ile hamileydim ve sonlandırmak durumunda kaldım aile görüşlerimiz buna uygun değildi hem bizim birdaha bir araya gelme ihtimalimiz olmazdı hem aileler 😢 Hep içimde bir sızıdır rabbim nasip etti bir kere birdaha vermicek diye 😢 Belki çok kötü düşünüceksiniz haklısınız da ama bi hata yaptım ve devamınıda hata ile getirdim. Eşimle ikimizde onun pişmanlığını çok yaşıyoruz ve bu yüzden olmucak diye çok korkuyoruz. Kimseye anlatamadığım bir durum bu sizlerde beni hor görmeyin lütfen burası bana iyi geliyor içimdeki sıkıntıyı atmama 🙏

Yazdıkların icin çok teşekkür ederim canım. Yanımda olduğun için de 🥹
Aynı düşünceleri ben de yaşıyorum ve artık süreçten gerçekten çok yoruldum. Ara ara buraya yazdığım oluyor. Pat diye gruba girenler çocuğum olmuyor olmuyor diyor. Bi bakıyorum 1 kaç aydır deniyor veya ikinci çocuk için daha ilk aydan depresyona girmiş. Çok zoruma gidiyor. Hiç mi okumuyorlar yazdıklarımızı çektiklerimizi. Onun 1 ay dediği benim için çerez gibi bisey. Gerçekten artık tükendiğimi hissediyorum ama yapacak hicbiseyim yok sadece eşimin varlığı ve sağlığımız için Rabbime binlerce kez şükür ediyorum. İnşallah biz de kavuşacağız canim.. diyecek hicbisey bulamıyorum 😪 uzun zamandır hicbisey için ağlamıyorum ama bugün tutamıyorum kendimi
Malesef o msjlar beni de derinden üzüyor. Bizim gibi olsalar ne yapacaklar gerçekten bilemiyorum.

Çok şükür ki en büyük destekçimiz eşlerimiZ 🙏 ağla kuzum rahatla, çok iyi bilirim o hissi 🙏 rahatla ki sonra yine sahalara dön, biz buradayız destek için 🙏 şu vitaminlerden takviyelerden deneyebilirsin önümüzdeki ay. Tabi Daha konuşmak için erken bir kaç gün kafanı toparla canım 🙏🙏 birlikte olunca güçlü oluyoruz ♥️

Ooo baya koyu. İnofolic etkisi bence canım. Sen de erken çatlayacaksın 😍 sıkı tutunn uçuyoruzz 🧿

Sağol kuzum moral motivasyonun için 🙏🙏 umarım bir yumurta da olsa vesile olur 🙏
Bayağı koyu dimi ya hiç beklemiyordum ben. Bir iki güne pik olur sanırım. Bugün akıntı görür gibi oldum ama sperm kalıntısı mı diye bilemedim dün ilişki oldu. Adet yeni bitti yani şaşırdım. Ateş takibini de yapıyorum zaten bakalım belli olur her şey. Yeşil çayı da tekrar keseyim o zaman tahmin edemedim hiç erken olabileceğini.

Yoğun olduğunu biliyordum da hiç msjını göremeyince endişelendim kuzum ama şimdi sevindim iyi olmana. Sizin meslek çok zor. Çok enerji istiyor Allah kolaylık versin kuzum.. ben iyiyim çok şükür.

Şimdi doktordan çıktım. Femarayla 1 yumurtacığım olmuş 19mm. Pazartesi aşılama olacağım. Klomenle 3 yumurtam oluyordu 2si istenen boyuta geliyordu. Az sayıda olması biraz hayalkırıklığı yaratsa da az olsun güç olmasın diyorum.

@Pkolu_anneadayi @Zumruduanka96
Canim mesajları görmemişim yoğun oluyorum gün içinde hiç takip edemiyorum. Dualarım seninle. Önemli olan çok yumurta değil🤲🏻 inşallah bu beklediğin son ay olur. Kafanı dağıtacak birşey mutlaka bul inşallah bu sefer olacak canimmm🤗

Senin hediyen çok tatlışş kuzum 😍 iki arada bir derede kaldım. En az iki aylık olmadan ona söylemem diyordum. Sadece annesine bile söylese bütün sülalemiz öğrenir. Yani çok kötü birşey eşimin çenesini tutup tutmayacağından emin olamamak. Ben kendi ailem dahil kimse bilmesin istiyorum en az 2-3 ay geçmeden. İlişki yüzünden ise eşimi biraz oyalamaya çalışayım. Maalesef beni bu duruma o getirdi 🙈
Kuzum bence saklama eşinden ters de tepebilir bu durum neden söylemedin saklanıcak bi durum mu der haklı olarak

Malesef o msjlar beni de derinden üzüyor. Bizim gibi olsalar ne yapacaklar gerçekten bilemiyorum.

Çok şükür ki en büyük destekçimiz eşlerimiZ 🙏 ağla kuzum rahatla, çok iyi bilirim o hissi 🙏 rahatla ki sonra yine sahalara dön, biz buradayız destek için 🙏 şu vitaminlerden takviyelerden deneyebilirsin önümüzdeki ay. Tabi Daha konuşmak için erken bir kaç gün kafanı toparla canım 🙏🙏 birlikte olunca güçlü oluyoruz ♥️
İyi ki varsın canım 🥹
Ben de çok takip edemesem de hepiniz aklimdasiniz dualarımdasınız🤗🤗

Sizlerle birşey paylaşmak istiyorum ama lütfen ricam beni kötü görmemeniz. Biz eşimle 3 sene önce sevgili döneminde alkol aldığımız bir gün ilk ilişkimize girmiştik ve geri çekilmeyle korunuyordu. Ama bir gece de 6 kez ilişki olmuştu korunduğu halde geri çekildiği halde ben o ilişki ile hamileydim ve sonlandırmak durumunda kaldım aile görüşlerimiz buna uygun değildi hem bizim birdaha bir araya gelme ihtimalimiz olmazdı hem aileler 😢 Hep içimde bir sızıdır rabbim nasip etti bir kere birdaha vermicek diye 😢 Belki çok kötü düşünüceksiniz haklısınız da ama bi hata yaptım ve devamınıda hata ile getirdim. Eşimle ikimizde onun pişmanlığını çok yaşıyoruz ve bu yüzden olmucak diye çok korkuyoruz. Kimseye anlatamadığım bir durum bu sizlerde beni hor görmeyin lütfen burası bana iyi geliyor içimdeki sıkıntıyı atmama 🙏
Canım malesef toplumsal baskı sizi buna itmiş 🙏 bence içinde yaşadığımız kültüre göre olması gerekeni yapmışsınız, diyecek söz yok, özeliniz hakkında da kimsenin konuşmak haddi değil bence 🙏 ben böyle durumlarda kimler kimler hamile kalıyor, bizler mi hak etmiyoruz diye düşünüyorum. Katili, tecavüzcüsü, hırsızı, zina yapanı, hayvan öldüreni, işkence yapanı, çocuğunu atanı vs. Vs. Hamile kalırken, çocuğu olurken bence bizim yaptıklarımız ufak kalıyor gibi düşünüyorum. Tabiki herşey Allah'ın takdiri ama buna çok odaklanıp kendini üzme kuzum. Daha yeni deniyorsunuz diye hatırlıyorum ben zaten. Olacaktır elbet. Hamile kalabiliyorsun 🙏

Ay ay ay ay 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 muhteşemmmmm 🙏🙏🙏🙏 bir oğlan annesi geliyor💃💃💃 sağlıkla ilerliyor, Allah daim etsin çok sevindim 😍😍😍 kuzum fatal DNA ücreti ne kadardı? İlerde bir gün bebeğim olursa ben de yaptırmak istiyorum ama pahalı diyorlar. Hiç fiyat bilgim yok.
Dolar cinsinden kuzum. Bana 415 dedi bugün

Canım malesef toplumsal baskı sizi buna itmiş 🙏 bence içinde yaşadığımız kültüre göre olması gerekeni yapmışsınız, diyecek söz yok, özeliniz hakkında da kimsenin konuşmak haddi değil bence 🙏 ben böyle durumlarda kimler kimler hamile kalıyor, bizler mi hak etmiyoruz diye düşünüyorum. Katili, tecavüzcüsü, hırsızı, zina yapanı, hayvan öldüreni, işkence yapanı, çocuğunu atanı vs. Vs. Hamile kalırken, çocuğu olurken bence bizim yaptıklarımız ufak kalıyor gibi düşünüyorum. Tabiki herşey Allah'ın takdiri ama buna çok odaklanıp kendini üzme kuzum. Daha yeni deniyorsunuz diye hatırlıyorum ben zaten. Olacaktır elbet. Hamile kalabiliyorsun 🙏
Çok teşekkür ederim 🥹 Evet yeni evliyiz ve ilk günümüzden beri 6 aydır deniyoruz. ister istemez içimizde bir sıkıntı hep kalıcak Allah'ım affetsin 😢🙏

Bayağı koyu dimi ya hiç beklemiyordum ben. Bir iki güne pik olur sanırım. Bugün akıntı görür gibi oldum ama sperm kalıntısı mı diye bilemedim dün ilişki oldu. Adet yeni bitti yani şaşırdım. Ateş takibini de yapıyorum zaten bakalım belli olur her şey. Yeşil çayı da tekrar keseyim o zaman tahmin edemedim hiç erken olabileceğini.
Ben geçen ay 10. Gün çatladım. Ben de inofolicin başka versiyonunu kullanıyorum ya ona bağladım. Bence sen de 10. Gün çatlamış olacaksın gibi duruyor 😍 iyi ben de 10. Gün aşılama oluyorum. Bu ay da birlikteyiz 🥰🥰🥰🥰💃💃💃

Ben burada seni tabi ki yargilayamam. Senin görüşün, senin tercihlerin sonuçta.

Rabbim affedicidir. İnanıyorum ki tövbe edip Allah'a el açıp af dilemişsindir.
İnşallah Rabbim sana hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eder🤲🏻

Seni burada kimsenin kinayacagini düşünmüyorum 🤗 Rabbim içine ferahlık versin

Kızlar fetal DNA sonucum çıktı çok şükür🙌🏻🙌🏻🙌🏻oğlum olucak Allahın izniyle🩵🩵🩵o kadar ağladımki Allah bu mucize bebeğimizi bize verdiği için çok çok şükürler olsun🙌🏻🥹Sağ salim kucağımıza almak nasip etsin Allah.Bana dua eden kızlar Allah sizin o güzel yüreyinize göre versin.Hamiş olanlar sağ salim kucağına alsınlar.Bebiş için uğraşanlar tez bir zamanda sevindirsin Allah sizleri🙌🏻Her pes etdiğinizde beni unutmayın🥹🥹Umut hep var her şey Allahın elinde🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Ayyyy çok sevindim kuzum hadi erkek annesi olucaksın Allah nasip etsin sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏 teyzesi onu yer minnak mucize iyi ki geldin annen seni çok seviyor 🩵🩵🧿🥹

Ben burada seni tabi ki yargilayamam. Senin görüşün, senin tercihlerin sonuçta.

Rabbim affedicidir. İnanıyorum ki tövbe edip Allah'a el açıp af dilemişsindir.
İnşallah Rabbim sana hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eder🤲🏻

Seni burada kimsenin kinayacagini düşünmüyorum 🤗 Rabbim içine ferahlık versin
Allah razı olsun 🙏❤️

Çok teşekkür ederim 🥹 Evet yeni evliyiz ve ilk günümüzden beri 6 aydır deniyoruz. ister istemez içimizde bir sıkıntı hep kalıcak Allah'ım affetsin 😢🙏
Çok yeni deniyorsunuz kuzum. Hiç endişe etme.bu ay da olmazsa ama doktora git yine de bi muayene etsin. Kürtajdan sonra yapışıklık birşey olabiliyormuş, bi görünüp içini rahatlatman da fayda var canım 🥰

X