2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım iyiki varsın sen de hakkını helal et. Her birimizin üstünde emeğin olduğunu düşünüyorum bebeğini sağlıkla kucağına al inşallah herşey için teşekkürler

Ayyy hayret yani. Hiç anlamıyorlar galiba özel kavramını. Çok sinir bozucu gerçekten. Ben oradayken kv odasına asla girmem. Kendisi bir şey gösterecekse ve çağırıyorsa girerim.bir şey almam gerekiyorsa ondan isterim yada eşimden isterim. Nolacak sanki gir kızım der yok ben girmem derim. Sınırımı belli ederim. Kendi bize çok nadir gelir ama en azından orada da eşyalarıma dokunmaz

Keşke benimki de nadir gelse. Diyorum ya yeni evliydik pandemi oldu 2-3 ay kaldılar bizde. Atandım buraya geldi 3 ay kaldı. Bunlar harici de her gelmesi çok uzun süre kalmalı. Hiç demiyor gitmeyeyim hiç

Canım kaç günün vardı senin?
Bende pcos var günüm belli olmuyor. 25 ınde yumurtlama agrısı yasadım ama femometer 30 unda yumurtladın dedi. Ffapp uygulaması daha çizgiyi cekmedi anlamadım. Sonradan girdim bir ayın atesını ondan mı anlayamadım. Bugun adetin 30. Günü

Eşin ne diyor bu duruma. Senin rahatsız olduğunu görüyordur
Geçen yıl hiç gelmediler kuzum. 3.senemizdi evliliğimizin. Bu sene de işte geleceklerdi istemediğimi söyledim eşim de konuştu annesiyle bizim bir düzenimiz var vs diye gelmediler. Ama biz çıkarken hala bir ara gelcez biz dedi yani

Herkese merhaba arkadaşlar bende tüp bebektedavisine başlayanlardanım.Bende pcos eşimde sorun yok .30 Ağustosta adetin ikinci günü Gonal-f 900 günde 225 mg olarak iğneleri vurmaya başladım. 5 Eylül de kontrolüm vardı.Doktor Gonal-f e devam etmemi ve Cetrotide 250 mcg alıp vurmamı söyledi.Cetrotide 250 mcg 1tane kutu yazıldı.5 Eylül Cetrotide 250 mcg iğnesini vurdum.Gonal f i bugüne kadar kullanmaya devam ettim.Herkes bu iğneden(Cetrotide 250 mcg) birden fazla kullanmış.Bana bir tane yazıldığı için bir tane vuruldum bir yanlışlık olabilir mi diye sizlere sormak istiyorum.Bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz

Daha yerini yapıyor. Neyse bakalım her planlanan olsaydııı. Belki gelemezler sen misafirle ilgilenecek durumda olmadığın için.

Bu arada bir şey anlatmak istiyorum. Ne kadar kötü olursanız olun eşinizin yanından ayrılmayın. Benim kuzenim ve kocası yurt dışında yaşıyorlardı eşinin işi sebebiyle. Gebeliği çok bulantılı geçiyordu bu yüzden kız annesinin yanında geçirdi gebeliğini ve doğumunu. Hatta bebek doğduktan birkaç ay sonra döndüler evlerine. Kocası narsistin teki ama sonuçta severek evlenmişlerdi. Şimdi boşanıyorlar boşandıkları içinde çok mutluyum ama bence bu noktaya gelmelerine sebeplerinden biri de budur diye düşünüyorum. Kocalarımızda bizimle birlikte yaşamalı tüm zorlukları. Aileleri için bedel ödemeliler ki kıymeti olsun onların gözünde. Bu yüzden naz yapmaktan aşermekten gece vakti markete göndermekten çekinmeyin bol bol isteyin. İstedikçe kıymetli olacaksınız. Hatta doğum yaptığınızda ne hediye takacağını sorun altın bilezik isteyin. Şu an ekonomik sıkıntılar içinde olsakta eşiniz ne yapar eder alır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…