2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay napim reglin son günlerine geldim iş güç koşturuyorum bebeğim sen napıyosun
İyim minnoşum bu kv olayları benı gerıyor yaa ne kadar düşüncesız olduklarını gordukce sınırlenıyorumonun dısında ıyıyım bebısım napıyım sızlerın guzel haberlerıne bakıp sevınıyorum burda

Terbiyesizlik ya başka bişi değil. Dediğin gibi yapmayan yapmıyor. Bir de habire "anayım ben anaaa" diyo, her şeye böyle kulp buluyo. BEnd e dün dayanamadım eşime o anne benim annem yer mantarı mı dedim. Ben yer mantarı mı olucam dedim.

Üff işte Türk aılelerındekı bosanmaların artan sebebı bunlar gercekten,ınsanlar aılelerınden kopamıyor kımse yerını bılmıyor bagımlı yasıyor,umarım ılerde bızler bu duzenı degıstırcez arkadasım,kendıne guvenen bagımsız kendı ayakları uzerınde durabılen saygılı vıcdanlı bıreyler buyutcez,kendımızde cool bı sekılde takılcaz,vantuz gıbı yapısmıcaz boyle

Bende izleyiciyim bebeğim nasip ne zamansa artık bekliyorum. Kv olaylarına delirmeyen yoktur galiba

Tiviti sen Bitlis’teydin demi senle konuşmuştuk. Ay sakın evinden başka bir yerde doğurma

A Afratafrac canım alıntı yapamadım yorumları okurken böyle yazayım.
Bütün korkularını çözecek kişi eşin biliyorsun. Nasılsa doğuma çok var alttan alttan sakince işlemeye başla eşini. İyi ki annenin yanında kalmasına bi engel olmadığını, onunla çok rahat olcağını söylemeye başla. Ama hemen hücum şeklinde olmasın bu. Valla kaynanan anayım diyip olur olmaz ağlıyorsa sen de hamileyim diyip ağla, oyunu kurallara göre oyna madem..
Kaynana ve kayınpederinin sürekli bi şeyler almasına bu kadar yükselme, boşver :) Heyecanlılardır torun gelecek diye.
Aldıklarını kullanman için baskı yaparsa o zaman söylersin benim zevkime uymuyor, kumaşı yakar gibi geliyor vs. vs.

Evet bu konuyu şimdiden konuşmalıyım hatta.
En başından taviz vermiceksin canım ben logusa logusa agladıgımı bilirim isime bile burunlarını soktular. Ben en başta tavrımı koydum gayet resmiyim 15 yıllık evliyim kayınvalidem üstümde otıruyor hala resmiyim. Öyle olmak istemezdim ama bazıları hakediyor böyle yapmasam benim evi ele geöirecekti kadın

Ay okurken bana fenalık çöktü inşallah böyle bir durum olmaz kuzum içini ferah tut kötüyü çağırma bu arada kaç haftalık oldun

Valla bekliyorum kuzum alkol alma ihtimalim vardı almıcam bu gidişle ama yoruldum artık yani hep ona göre yaşıyoruz sonrası yok bilmiyorum yani şeytan diyo ye iş gez toz olacaksa zaten olur
Alkol, sigara vs sakın içme canım ama hayatını normal yaşa kendini kısıtlama. Ben bu ay denize gittim, cam sildim, temizliğimi yaptım. Yani acaba gebe miyim diye kendimi kasmadım kafamada takmadım. Sadece yememe içmeme dikkat ettim o kadar sen de öyle yaparsın olacağı varsa oluyo zaten

Kızlarım yardımınıza ihtiyacım var ben en son 4 Eylül’de kan verdim 342 di bugün de 1015 çıkmış çok mu yükselmıs Normal miii bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi

Benimkide her seyi birlikte yapmak istiyor gecen yazdım ya evlilik yıldönümünde bile eşimi aramış akşam birlikte kutlayalım mı diye allahtan eşim vermiş cevabını, eger eşimde öyle biri olsaydı hiç çekemezdim, ikide bir diger ciftleri örnek gösteriyor alttan alttan yok dogum gününü ailesiyle birlikte kutlamıslar dedigi çift geçen yıl boşandı ben de hani çok düşkünlerdi birbirlerine dedim bunun üstüne

Ya kuzucum komıkler ne dıyeyım benımkı babasıyla calıstıgından pek bısey dıyemıyo ama oyle boyle ıdare edıyoruz işte.benzıyorlarmıs gercekten,farkında bıle degıller ıste bız guler yuzlu saygılı oldugumuz ıcın,ama evın ıcını bılmıyolar işte bıraz kafa olsa düşünürler,ama işte malesef bazı seylerı degıstıremıyoruz.Allah herkese akıl mantık versın,elbet bi düzlüğe çıkacaz bizimde zamanımız gelecek hele çoluk cocuk oldumu hıc sallıcamızı sanmıyorum

Demek ki kv her şeyde yanlarında olduğu için boşanmışlar deseydin keşkeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…