2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aay evet tatlıyı ben de yiyemiyorum, bugün yine attım ağzıma mide alev alev dondurmaya falan bayılırım yemek mi dokundu bilmiyorum ama akşam dondurma düşüncesi bile midemi yaktı tatlı tatlı diye, şu an acayip midem bulanıyor ben bugün rüyamda oğlum olduğunu gördüm çok merak ediyorum ruyamdaki gibi mi olacak tersi mi çıkacak

Kuzum ilk haftalar kalkınca başım dönüyordu kaç defa hemşire ölçtü dedi çok düşük tansiyonunuz..sonra hiç tatlıya bakamıyordum kesinlikle..şimdi başım dönmüyor çok şükür tatlıda yiyorum

Öyle soğr
İnşallah hepimiz hamiş kalalım canım benim Allahım sen duy sesimizi ama ihtimali düşünerek senin bizi yani bu topiki devretmen lazım birdahaki ay sonunda bende melisamı düşündüm ama istemedi çünkü bak kaç aydır burda o kadar pozitif enerji gördük motivasyon 10 numara bu güzel topikin devamı için düşündüm herkesin enerjisi çok güzel buradaki enerjinin koybolmamsı lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…