2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yine nagatif bu ay aşılama yaptım vajinismus sebebeyle çok kasildim
Zorlanarak yaptık ama sonuç negatif geçen aylar yumurta takibi ile negatif idi doktor değiştireceğim belki başka doktor daha iyi olur başka ne yapmam lazım pcos var bir de pcos için diyetisyen desteği aldım sanırım hatam bu oldu çok fazla yoğurt verdi bu da pcos için iyi değilmiş önerileriniz neler nelere dikkat etmeliyiz

Eklentiler

• IMG_4007.jpeg
    79,7 KB · Görüntüleme: 96
Canımm sen nasılsın iyisin dimi?
Gruba giriyorum arada ama aktif olamıyorum..korkudan hala anneler grubuna da katılmadım
Çok şükür iyiyim bebişim. Halsizlik bu ara beni biraz kötü etkiliyor, sürekli düşük tansiyondayım ve başım dönüyor. Mide bulantılarım da başladı. Aç kalırsam daha çok bulanıyor. Kuş kadar da olsa hep bişi yemem lazım.

Bebişim korkma, ne gelirse allahtan. Biz önüne geçip dur diyemeyiz korkarak. Senin için ne yazılmışsa zaten istesen de istemesen de onu yaşayacaksın. Bence tadını çıkart bu günlerin Çok şükür hamile kaldık. Korku 9 ay süremez. Kendini teslim et Allah'a. Duanı et her gün. Her şeyin hayırlısını versin hepimize. Umarım atabilirsin içindeki korkuyu ve hamişliğin tadını çıkartmaya başlarsın

Bardakla ilgili hiç bişi okumadım. İsterseniz çay bardağıyla başlayın alıştırın kendinizi sonra su bardağına geçersiniz.

BEbeğim bence bu iş için sen asıl biçilmiş kaftansın. Ama diliyorum allahımdan Eylül sonunda herkes gebe çıksın şu topikten. O yüzden pikve sonrasındaki 3 günü herkes kocasını öldürmeyi planlasa bile iyi geçirsin. Hamileyken acısı çok güzel çıkıyor merak etmeyin.

Kendinize şunu söyleyin, şu anda bu kavgadan sonra evi terk edip gitmiyorsam demekki barışacağız. O zaman atlayın boynuna gitsin. Sonrasında hayatı zehir edersiniz.

Ayrıca takviyeler kullanmaya ve ilişki sonrası hemen kalkmamaya devam. Yapabilen ovulasyon yapıp pik i yakalasın.

Bunları yaparken de kafanız rahat olabilir. Önemli olan kendinizi tamamen Allah'a teslim edin. Bu ay hayırlı ayınızdır umarım hepinizin

İlki 358di batım Pazardi geçti canım, bence senin oğlun olcak erkek çocuğuna hamile olanlar unutkan olurmuş
Bana da birisi kız seninki dedi. Düşük tansiyon kız çocuk belirtisi dedi. Üstelik ağzıma tatlı süremiyorum hamile kaldığımdan beri içim almıyo. Eğer erkek çıkarsa ye tatlıyı çıkar hakkıyı yalan olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…