2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende avokadoyu hiç sevmem ama instada avokado satan sayfalar o kadar güzel gösteriyor ki , izledikçe canım çekiyor
Bebeğim kızarmış ekmek üstüne olgun avokado dilimle koy. Yanında da 1 yumurta, delişısssss. Yada avokadolu sandiviç. Peniy, avokado, salatalık.

Zorlıcam bakalım nasıl yıcem ben onu ne zaman yemelıyım
Bir gebenin günlüğü sayfasında yumurtlama görünce 1 hafta yenmeli diyor ama ben öncesinden başlıyordum her gün 1 tane en kötü yarım yiyebiliyorsan. Beyaz peynirle balla tuz limon vs artık tarif sana kalmış
Yaaa ben en son tanesini 25 liraya aldım hafta sonu
Migros’ta gördüm ben de 28 diyordu ama daha geçen aya kadar 12 13 liraya alıyordum ne ara fırladı böyle bilmiyorum

Bebeğim kızarmış ekmek üstüne olgun avokado dilimle koy. Yanında da 1 yumurta, delişısssss. Yada avokadolu sandiviç. Peniy, avokado, salatalık.
Yumurtayla hiç denemedim Aslında bu üçlü müko kombinasyon. Protein karbonhidrat yağ üçü de var. Ekmek tam buğday ekmeği olsun bari yapmışken tam yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…