2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende takip edebılmek için vereyim kan diyorum sonra artısına bakayım diyorum inşallah sağlıklı güzel artar
Böyle yapmam iyi biseydır umarım ya

Daha önce 3 hamileliğimde de böyle bişey yaşamadım daha bilinçsizdim sanırım bide ama bu kimyasaldan sonra çok fazla herşey hakkında bilgi sahıbı oldum bi yandan iyi bi yandan kötü bişey işte
3 tane sağlıklı doğumun var canım tekrar kimyasal yaşayacaksın diye bir durum yok. Sağlıklı olanları göz önünde bulundur

Aynı anda olmuşuz demek ki benimde mayısta hamile kaldım haziran da kimyasal olduğunu öğrendim işte
Aşkım aslında korktukça başımıza geliyor ben o ay hep yok yok diye kafama kodladım çok korktum. Ama şimdi takıp edıp gidişatı görmek istiyorum ne bilim içim rahat eder belki

Benim sat 30 kasımdı 14 ocakta sonlandı kimyasalım. Ama düzenli artış yoktu
Benim sonuçlarım iyi gidiyordu 6 11 23 60 180 filan devam etti sonra 1 hafta kan vermedim tatile gittik eve geldim 2 gün sonra kanama başladı doktorda aldım soluğu dış gebelik dediler önce hastaneye yattım sonra kimyasal dediler 2 haftaya da sıfırlandı tekrar beta o yüzden şimdi tereddütte kalıyorum kuzum

Sen varya bence de 100 lerde görürsün

Evet bundan sonra hayırlısıyla devam ederse öyle yaparım inşallah canım

Bende takip edebılmek için vereyim kan diyorum sonra artısına bakayım diyorum inşallah sağlıklı güzel artar
Böyle yapmam iyi biseydır umarım ya
Normali bu zaten. Artışı takip edersin sonra da doktora gidersin. Yada şimdi git doktorla birlikte artışının takibini yap. Artış yeterince olmadığında doktorun da yapacağı bir şey yok. Embriyo sağlıksızsa vücut atıyor

Evet bebegım en azından içim rahat eder Hayırlısı ile güzel artışlar görürüz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…