2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Cok güzel bir haber canımm saglıkla al kucagına

Ya bak ne güzel ben demiştim sana Allahım sana çok şükür

O kadar sevindim ki çok dua ettim senin için içim ferahladı Bu güzel haber karşılığında 5bin ne ki sadakanız olsun Sağlıkla devam etsin sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah Benim eşimin ablasına da boş gebelik dediler kürtaj olacaksın dediler ama seninki gibi bebek olduğunu öğrendi başka bir hastanede sonra down sendromlu gebeliği sonlandıralım dediler kadının burnundan getirdiler gebeliğini. Yine başka hastanelere gitti umut aradı. İki hastane down sendromlu dedi bir tane doktor sen bu sonuçlara bakma bebek sağlıklı görünüyor sonuçlar bir şey ifade etmiyor demiş. Gerçekten de çocuk şu an 3 yaşında ve her açıdan sağlıklı normal bir çocuk. Bu konularda karar vermek için acele etmemek gerekiyor en az 3 ayrı görüş alınmalı diye düşünüyorum. Çok şükür senin üçüncüyü aramana gerek kalmamış bebeğini görmüşün

Kuzucum çoook sevindim. Bebiş için influce olanı ilk defa görüyorum ama yırttık burada kaç kişi, örnekler verdik. Ama sonuç olarak senin de tetikleneceğin şey farklıymış ve ona ihtiyacın varmış, çok iyi olmuş.

Bu yurtdışında 8. haftadan itibaren doktora gidiliyor muhabbeti bana mantıklı gelmeye başladı. Sanırım erken gidiyoruz ve bu ruhsuz doktorlar yüzünden moralimiz iyice sıfırlanıyor.

Bundan sonraki her gidişinde çok güzel haberler almanı diliyorum.

Kızlar mavi frelly çatlatma 10. Gün pembe bir çizgi çıktı ama iğne etkisimi
Bebişim burada kaç kişide gördüm. İğne etkisi 12. güne kadar git gel yaşayabiliyor. Ancak yarın sabah ilk idrar ile yaptığında daha koyu çıkarsa bugüne göre hamişsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…