2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım büyük ihtimalle yerleşme kanamasıdır ama için rahat etmezse doktora gitmende fayda var. Herkesin yaklaşımı farklı oluyor, ben olsam bi gidip kontrol ettirip içimi rahat ettirirdim
Katılıyorum sana ben bile burda evham yaptım kafanda kurarsın sen şimdi sabah olmaz sana müsaitlik durumun varsa bi git acile baksınlar kuzum

Aşkım korkma normal bu tarz lekelenmeler ama içinin rahat etmesi için yarın bir gidebilirsin Progestan tarzı bir şey verebilir doktor sakin ol öncelikle
Progesteronumda gayet iyi çıkmıştı ama çok korkmaya başladım şuan

Sanki akşama pik göreceksin gibi geldi bana ☺️ Bence de kullandıklarının etkisi İnşAllah pozitif sonuçlanır 🤲🏻
Biraz önce yaptım en son testi. Akşam değerlendirdik bakalım 🙏

Eklentiler

• IMG_20230830_225956.jpg
    IMG_20230830_225956.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 48
Canım yanlış bilgi vermeyi kesinlikle istemem ama ben daha önce hamile kaldığımda adetim 3 gün geçmişti elimde hcg testi yoktu bende ovü testi yapmıştım direk kırmızı olmuştu pil olduğunda bile öyle koyu görmemiştim sonra koştum gittim gebelik testi aldım öyle öğrendim. Sonradan biraz araştırdım lh testi de yumurtlama dönemi dışında çift çizgi olduğunda gebeliği gösterir diyordu herkes . İnşallah bebeğin hatta bebeklerin seninledir 🤍🙏🏻
Canım benim çok teşekkür ederim 🤲🏻 ayyyyyy inşallah öyle olur hayırlı sağlıklı şekilde ben de çok istiyorum🤲🏻 Allahım hayırlısı ile nasip etsin senin de gönlüne göre olsun inşallah 🤲🏻♥️

Çok koyu kahve gelmiş beyazdı iç çamaşırım piknige gitmiştik eve gelince farkettim koyu kahve idi sildim çok açık renk inşallah yerleşmedir de devamı gelmez. Doktorum yarın çagırdı yarın gşdecegim inşalalh kuzum
Stres yapma canım tam bat günü dediğin gibi yerlesmedir bir de kahverengi olunca daha önce kanama olmuş ve kurumuş demek ki kırmızı ve pembe olmadığı sürece endişelenme

Progesteronumda gayet iyi çıkmıştı ama çok korkmaya başladım şuan

Acile falan gitseler bakarlar mı acaba aşkım durumu anlatsan. İçin rahatlaması için diyorum bence bir şey yok bir şey olduğunu düşünmüyorum normal bence
Ben de katılıyorum sana, büyük ihtimalle yerleşmedir ama bizim bakış açımızla seninki farklı şuan. Ben sabahı edemem diyorsan psikolojini kötü etkiler. Bir acile git istersen içinin rahat etmesi için

Çok koyu kahve gelmiş beyazdı iç çamaşırım piknige gitmiştik eve gelince farkettim koyu kahve idi sildim çok açık renk inşallah yerleşmedir de devamı gelmez. Doktorum yarın çagırdı yarın gşdecegim inşalalh kuzum
Kuzum piknikte yoruldun ondan bile oluyor. Endişe etme ama hiç korkma kırmızı değilse sorun yok 🙏

X