2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Korkma kuzum kahverengi çamur gibiyse korkma ama ben pimpirikliyim acile git bi baksın doktor her ihtimale karşı
Bi bakim canım devamı gelecek mi inşallah gelmez yarınnrandevum öglen tekrar gelirse sabah giderim. O kadar yerleşme agrısı çekmiştim ki bu lekenin gelecegini tahmin etmeliydim

Canım bana da oldu o biliyorsun. İnşallah yerleşmedir kötü düşünme. Bende çok korktum sen o zaman destek oldun hatta bana. İnsan kendine yapamıyor biliyorum ama aklına kötüyü getirme
Amin kuzum yerleşme diye umut ediyorum sakinleştim biraz ama lavaboya gitmeye korkuyorum seninki bir defa mı geldi sürdümü bir iki gün canımm

Bi bakim canım devamı gelecek mi inşallah gelmez yarınnrandevum öglen tekrar gelirse sabah giderim. O kadar yerleşme agrısı çekmiştim ki bu lekenin gelecegini tahmin etmeliydim
Bugün ağır filan kaldırdın mı piknikte çok yürüdün mü bat günü bide normal bugünlerde yerleşme kanaması geliyor zaten ama dikkat et kontrol et çoğalırsa gir progestan da iyiydi senin korkulacak bişey yoktur inşallah

Korkma canım yerleşme lekelenmesidir devamı gelmez inşallah🙏🏻 Çoğu hamilede duymuştum tam bat günü lekelenme geldiğini olağan bir şey yani stres yapma yolunda herşey🤗

Kızlar dışardaydım eve geldim iç çamaşırıma kahverengi çamur gibi leke gelmiş çok korkuyorum yerleşme mi acaba @fnd_50 @melisaa93 Merve3553 Merve3553 @edahandro @golden-snitch Niqu Niqu A Afratafrac
Kuzum sen biliyorsun ben düşükten sonra çok korkmuşum ondan bu gebelikte kahverengi görünce koşarak gitdim doktora hatda doktor yatırdı beni hastaneye sabaha kadar kolumdan seryum çıkmadı ve hala fitil iğnelerim devam ediyor ama her kes benim gibi diğilki tabi yerleşmede ola bilir 9 ay kanama görenler var..doktora ne zaman gidicen?

Bugün ağır filan kaldırdın mı piknikte çok yürüdün mü bat günü bide normal bugünlerde yerleşme kanaması geliyor zaten ama dikkat et kontrol et çoğalırsa gir progestan da iyiydi senin korkulacak bişey yoktur inşallah
Yok canım hiç bir şey elletmiyor eşim kaldırmadım bir defa yaşadım onu bşrdaha asla

Korkma canım yerleşme lekelenmesidir devamı gelmez inşallah🙏🏻 Çoğu hamilede duymuştum tam bat günü lekelenme geldiğini olağan bir şey yani stres yapma yolunda herşey🤗
Amin kuzum amin vallahi sizlerle konuşunca rahatlıyorum allah razı olsun

Yok canım hiç bir şey elletmiyor eşim kaldırmadım bir defa yaşadım onu bşrdaha asla
Git bak bakayım tekrar geliyor mu sil peçeteye ben korkuyorum valla kuzum üç damla gördüm direk hastaneye gittim eğer müsaitse durumunuz şuan gidin ne olur ne olmaz belki serum takarlar evham yaptım bak şimdi inşallah devamı yoktur haber ver bana dua edicem senin için

Aşılamanin 11. Günü negatif yarın 14. Gün ve kan vereceğim göğüs berbat ağrıyor adet olacak gibi ağrım var prolaktinden mıdır benim gibi negatif görüp pozitife dönen var mi

Kuzum sen biliyorsun ben düşükten sonra çok korkmuşum ondan bu gebelikte kahverengi görünce koşarak gitdim doktora hatda doktor yatırdı beni hastaneye sabaha kadar kolumdan seryum çıkmadı ve hala fitil iğnelerim devam ediyor ama her kes benim gibi diğilki tabi yerleşmede ola bilir 9 ay kanama görenler var..doktora ne zaman gidicen?
Bugün görüştüm canım sekrateri aradı yarın gel dedi idrar yolumda da enfeksiyon çıktıya. Uzun süre sonra gelen hamilelik oldugu için herhangi bir riske karşı çagırıyor yarın 1.30 da gidecegim inşallah

Canım benden hiç gelmedi leke ancak burada o kadar fazla kişi yazdı ki onlardan biliyorum. Kahve rengi ve açık pembe ise sıkıntı yokmuş. Kırmızı renk ise hemen doktora gidilmeliymiş. Sanırım seninki yerleşme kanaması.💕
İnşallah öyledir balım bat günüm bugün oldugu için bende öyle umut ediyorum ama sizlerle konuşunca rahatlıyorum 💙💙

Git bak bakayım tekrar geliyor mu sil peçeteye ben korkuyorum valla kuzum üç damla gördüm direk hastaneye gittim eğer müsaitse durumunuz şuan gidin ne olur ne olmaz belki serum takarlar evham yaptım bak şimdi inşallah devamı yoktur haber ver bana dua edicem senin için
Yaaa sildim şimdi sanki koyu gibi ip gibi birşeyler de var

Bugün görüştüm canım sekrateri aradı yarın gel dedi idrar yolumda da enfeksiyon çıktıya. Uzun süre sonra gelen hamilelik oldugu için herhangi bir riske karşı çagırıyor yarın 1.30 da gidecegim inşallah
İyi o zaman canım hiç panik yapma dinlen ağrın yoksa sorun yok zaten sen yerleşme kanaması yaşamışsın önceden dediğin gibi şaşırmamalıydın🤗Senden yarın için güzel haberler bekliyorum kuzum🙌🏻🙌🏻

X