2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Tavsiyem elbet birgün olucak bunun bilincinde olmak balım umutsuz oldukça kendi işimizi zorlaştırmaktan başka hiç bi işr yaramıyo bununda biraz geç farkına vardım bende ama vardım sonuç olarak
Gerçekten çok haklısın kımyasal gecırmıs insanlarız demekki hamile kalabılıyoruz böyle avutuyorum kendımı

Kuzucum yarından itibaren çıkacak inşallah bu ön denemeyi diyelim 🙏🙏 yarın da test yaparsın etiketle beni de mutlaka
Sabah bi umut yapıcam nasip bakalım eşimi üzdüm o beni çok üzdü koşarak gittim yanına salak gibi az beklesene 😢 gözleri nasıl heyecanlı baktı bir anda gitti 🙄

Haziranda geçirdim maşallah maşallah bulandırsın ağlatsın herşey değer ya 🥰🥰
Kesinlikle herşeye kabulüm çok bekledim bebeğimi 😍 çok ağladım. Sonunda geldi mucizem 😍😍❤️❤️ inşallah sen yakın zamanda tekrar hamile kalacaksın kuzum 😍😍❤️❤️ bak bana şuan gittiklerinde diyor kimyasal olduysa hiç sorun yok hamile kalıyorsun demek diye

Kesinlikle herşeye kabulüm çok bekledim bebeğimi 😍 çok ağladım. Sonunda geldi mucizem 😍😍❤️❤️ inşallah sen yakın zamanda tekrar hamile kalacaksın kuzum 😍😍❤️❤️ bak bana şuan gittiklerinde diyor kimyasal olduysa hiç sorun yok hamile kalıyorsun demek diye
İnşallah canım benim Allahım tekrar nasip etsin 🙏öyle güzel bi duyguydu ki rabbim yaşatsın yine bana o duyguyu geçtimiz ay aile evine denk geldi yumurtlama zaten ondan pek umudum da yoktu bu ay ınofolıc kullanıyorum bomba gibi adetin bitmesini bekliyorum 🥰🥰❤️❤️evet doktorda öyle dedi bana

Kızlar ben hiç iyi değilim ruhsal olarak çok kötüyüm ağlaya ağlaya bi hal oldum bugün bunları yazarken bile ağlıyorum kendimi mutsuz hissediyorum 😢😢😢
Sebep ne canım hormonlardandır büyük ihtimal çünkü bu bebegi hepimiz çok istedigini biliyoruz kuzum. İyi olacaksın merak etme anlık degişyor hormonlar çık gez eglen eşinle

İnşallah canım benim Allahım tekrar nasip etsin 🙏öyle güzel bi duyguydu ki rabbim yaşatsın yine bana o duyguyu geçtimiz ay aile evine denk geldi yumurtlama zaten ondan pek umudum da yoktu bu ay ınofolıc kullanıyorum bomba gibi adetin bitmesini bekliyorum 🥰🥰❤️❤️evet doktorda öyle dedi bana
Gerçekten öyle çok güzel bir duygu. Aklımda hep ultrason izlemelerim 😍😍 şimdiden çok aşığımmm. Rabbim herkese yaşatsın inşallah 🙏

X