2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Biliyordum zaten toparlayacağını. Bunlar hep balık dolunayı yüzünden😄 gündüz bende kötüydüm aslında çok şükür daha iyiyim şimdi😊
Dünde dedimya bu gezegenler yüzünde topik gergindi ay bugünde ben kötüydüm balık dolunayımı anlık yıldızımı uzak dursun oynadı benlen bugün resmen 🤣

Ayyy çok kötüyüm ya özellikle bugün durmadan hiç sebep yok sıkıldım diye ağlıyorum
Kuzum bugün herkes bence bir ağırlık yaşıyor. Sende etkilenmiştim. Geçecek merak etme. Benim başıma vurdu bir ağırlık var üzerimde. Başım yastıktan kalkmadı. Yarın hepimiz daha iyi olacağız

Kuzum bugün herkes bence bir ağırlık yaşıyor. Sende etkilenmiştim. Geçecek merak etme. Benim başıma vurdu bir ağırlık var üzerimde. Başım yastıktan kalkmadı. Yarın hepimiz daha iyi olacağız
Neymiş bu balık ayı mıydı ne yapmış bize etkisi neymiş 🤔

Eyvah ben şimdiden böyleysem yandık bu hamileliğim de zor geçecek belki ki ama bi yandan seviniyorum böyle bişeyler hissetmeme kimyasal geçirdiğim de diyordum ben hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi diyordum 3 hafta sonra bebiş gitti zaten ama bunda şuan sol kasığım ve bacağım kopuyor oy ne güzel ağrıyor diyorum delirdim sanırım 😂
Hamilelik annelik delilik zaten. Ben de hissettiklerime oyyy annem falan diyorum 😂😂

Amin ya Allah razı olsun🤲🏻 cansın❤️
Canım yanlış bilgi vermeyi kesinlikle istemem ama ben daha önce hamile kaldığımda adetim 3 gün geçmişti elimde hcg testi yoktu bende ovü testi yapmıştım direk kırmızı olmuştu pil olduğunda bile öyle koyu görmemiştim sonra koştum gittim gebelik testi aldım öyle öğrendim. Sonradan biraz araştırdım lh testi de yumurtlama dönemi dışında çift çizgi olduğunda gebeliği gösterir diyordu herkes . İnşallah bebeğin hatta bebeklerin seninledir 🤍🙏🏻

Ahahahah çok çıkmak istiyorum bu umutsuzluktan tavsıyen medır canım 😂😂
Tavsiyem elbet birgün olucak bunun bilincinde olmak balım umutsuz oldukça kendi işimizi zorlaştırmaktan başka hiç bi işr yaramıyo bununda biraz geç farkına vardım bende ama vardım sonuç olarak

Kuzum benim uzun. Beni baz alma. Herkes hemen kalıyor hamile. Benim kafadan dolayı ben rahatlayamadım hiç. Ama sorduğun için yazıyorum 2022 Ocak ta geçirdim
Yok balım herkesin farklı olur zaten bıkıyorum merak ettim için sordum oy bebiş bebiş napıyo iyimi totişini yediğimmm 🥰🥰🥰🥰

Yok balım herkesin farklı olur zaten bıkıyorum merak ettim için sordum oy bebiş bebiş napıyo iyimi totişini yediğimmm 🥰🥰🥰🥰
Herkes hemen kalıyor kuzum aslında. Ertesi ay kalan çok oluyor. Sen be zaman geçirdin? Bebiş iyi çok şükür 😍😍😍 midemi bulandırıyor şuan ben de napsam geçse diye düşünüyorum 😂😂

X