2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim bat 3 Eylül kızlar ve galiba bu ayda hamile değilim, hiç bir belirtim yok salı ya da Çarşamba test yapacağım, dün dayanamayıp erken gebelik testi yaptım çok net negatifti.

Canım birşey sorucam çakşır suyuyla çörek otunun aynı andan mı yiyorsun yoksa birini sabah birini akşam mı yiyorsun?

Bu benim yüksek ateşim İnşAllah yerleşiyordur tabi bugün 8.gün
Vallahi aslında bakarsan kuzum ben hiç ateş takibi yapmadım. Ama burada okudum işte biri hamile kalmıştı 37 çıkıyordu ateşi. O zaman benim testler daha gelmemişti. Bakim benim kaç diye bi kaç kere baktım hep 36larda çıkıyordu. Demek ki benim de yüksek ateşim öyleymiş

Kizlar nasilsiniz?? Benim dünden beri sol kasığımda batmalar gibi seyler oluyo ay insallah yerlesiyordur sıpacık Asdb canimm sende durumlar ne nasil gidiyo varmi bi belirti birseyler

Kişiden kişiye değişiyor vücut ısısı Demek ki bizde böyleyiz

Kızlar hamile kalanlar kasık ağrısı ve batma yoğun yaşadınız mı ilişkiden 1 gün sonra felan ?

Kızceler yumurtlamadan 7 gün sonra gebelik belli olur mu 12. Günde zaten regl oluyorum ona göre şafağımı sayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…