2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Olabilir canım bende de akıntı başladıktan 3 4 gün sonra yumurtlama oluyor belki seninki de birkaç güne olur

Bana da korunun dedı biz de korunmadık hamile kaldım düştü. Doktor hamıle kalırsan da düşer tutunmaz demişti zaten verdikleri ilaçtan ötürü.
canım ama burda bi kac arkadaş sadece 1 gün korunmuş şuan gayet sağlıklı hamilelikleri devam ediyor sana kac gün korun demişlerdi

Cnm bn ramazanın 10. Gunu rahım filmi çekıldım, bu ay korunun dedi
Zaten üst üste kımyasallarım vardı. Bz o ay korunduk, ertesı ay hamiş kaldım, kımyasal oldu
Karar senın tabbii
ay napim bilemedim herkesin bünyesi ne göremi değişiyor ben h,iç hamile kalamadım ama sanırım senin ondan öncede kimyasalın vardı yoksa yanlış mı hatırlıyorum

Günaydın güzellikler, sizin de yaklaşıyor Bat tarihleriniz, ne durumdasınız? Belirtisi olan var mı? Ya da erken regl olan?

@bebekcee Bright-1619 O ozgeeeee1 ireeem @buzmavisi-
Kuzum rüyamda gebelik testi yapıyodum pozitifti ağlayarak her önüme gelene haber veriyodum bir anda uyandım gözlerim yaşlı bir şekilde gittim hemen yaptım tahmini ovülasyonun 10.günündeyim bir şey çıkmadı test de bi garip kontrol çizgisi bile silik çıktı ekliyorum

Eklentiler

• IMG_3168.jpeg
    169,8 KB · Görüntüleme: 85
Günaydın
Yeni pozitiflerin olduğu bir hafta olsun inş.
Benim regl hala gelmedi 10. gün gecikmenin. Cuma yine rahatsızlandım boğazlarım feci durumdaydı yine antibiyotik şart dedi doktor. Ki iki hafta önce de aynı sebepten içmiştim. İhtimal vermesem de kan testi yaptırdım negatif.
Gecikme ye antibiyotik sebep oluyor olabilir. Tarlusal almam lazım ama onu içince de çok yoğun oluyor diye bir umut sökülsün diye bekledim ama etkisi olmadı adaçayının falan.
bugün artık tarlusal alıp regl sonrası da ovülasyon testi yapmayı planlıyorum.
Ovülasyon testini gün de bir kere mi yapmak gerekiyor. gebelik testi gibi sabah ilk idrar gibi detayları var mı?
ve regl sonrası hemen mi yapmaya başlanıyor. Kaç adet sipariş edeyim ona göre bakıyorum da.

ay napim bilemedim herkesin bünyesi ne göremi değişiyor ben h,iç hamile kalamadım ama sanırım senin ondan öncede kimyasalın vardı yoksa yanlış mı hatırlıyorum
Bnım rahım filminden once 2 kımyasalım vardı, rahim filmine gttiğim hemen adet sonrasındaki kanamada kımyasal kanamasıydı zten

Belkide braz ara verim diye korunun dedi bilmiyorum, prof. Dr. du.
Korunduk, sonraki ay yıne kımyasal oldu

Adetten hemen sonra başlanır normalde ama döngün kısaysa başla
Bnım gbı 30-35-37 günde bi oluyosan, bn 13. Gun başlarım mesela, zaten adetım 10 gün sürer.

İlk idrarla yapılmıyor. Gun içinde 1 kez aynı saatlerde yapmaya dıkkat edersın

Bence de korunma cabım zaten üzerinden yeterince zaman geçmiş oluyor. Bazı doktorlar daha garantici oluyor o yüzden süreyi uzun tutuyorlar. Senin doktorda bence enfeksiyon ihtimalinden dolayı öyle söyledi

Test hatalı galiba canım bu kadar silik çıkmazdı kontrol çizgisiYarın tekrarla bence

Bence de korunma cabım zaten üzerinden yeterince zaman geçmiş oluyor. Bazı doktorlar daha garantici oluyor o yüzden süreyi uzun tutuyorlar. Senin doktorda bence enfeksiyon ihtimalinden dolayı öyle söyledi
aslında dr enfeksiyon riski var dedi o yüzden korun dedi bugün üzerinden 4 gün gecmiş oluyor bide benim çok şükür agrım ilk gün sadece oldu kanamamda diğer güne kesildi aslında biraz da ondan kiminin kanama leke baya devam etmiş bende bı sıkıntı olmayınca deneyeyim diyorum

Günaydın güzellikler, sizin de yaklaşıyor Bat tarihleriniz, ne durumdasınız? Belirtisi olan var mı? Ya da erken regl olan?

@bebekcee Bright-1619 O ozgeeeee1 ireeem @buzmavisi-
Günaydınn Ben çok su içtiğim için sabah 6 ya doğru lavaboya gidince bugün test işini iptal ettim zaten bugün de yapsam cikmayacakti muhtemelen, az daha sabredeyim yarın ya da çarşamba yapayım diyorum, benim normalin dışında bi belirtim yok şu an

Bir çok kişiden böyle duydum ben canım diğer aya bırakmamışlar

Kuzum ben ilk hsg çektirdikten sonra korunmadım ve 3 ayda hamile kaldım..eğer sorun yoksa korunma

E şu an silik olması çok normal, ovulasyon dışında benim de öyle, yok gibi silik oluyor. Gebelik varsa bata doğru yeniden pik gösterebilir, ilk gebeligimi ovulasyon testiyle anlamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…