2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bu akşam ilk ilacı alıp yarından itibaren sabah akşam içip son ilacı sabah alıp bitirebilirsin bence ben doktora hep öğleden sonra giderdim ilk ilacı hemen al yarından itibaren normal düzende iç derdi bana çünkü

Merhaba hanımlar öncelikle müjdeli haber alanlara hayırlı olsun bekleyenlere sağlıkla mutlulukla nasip olsun ben de gebelik düşünüyorum ama biraz takıntı yapıyorum herşeyi sizdee öyle mi durumlar ben mi çok pinpirikliyim

Kızlar adetim geciktiği ve gebelik olmadığı için doktorum adet gelsin diye progestan iğne verdi vuruldum 3 gün oldu sizce adetim ne zaman gelir ?

Kuzum belki sen çatladı sandın ama geç çatlamıştır, dur bakalım. Ne diyorduk her zaman kırmızıları görene kadar umut vardır.

Hayırlısı olsun inşallah. İlk başlarda bende de çok vardı, şu anda ise saldım, çok takmıyorum.

Benim de göğüslerim aşırı hassas. Sanki şiş şiş oldular. Ne zaman korunmayı bıraksam ilk ay böyle oluyor. Enteresan olansa yumurtlama akıntım gelmeye başladı dünden beri Yani kafam karışmadı değil. Ovulasyon testi yapmaya devam ediyorum ama neredeyse yok gibi silik çıkıyor. Neyse bakalım belki 2. ye yumurtlayacağımdır.

Benim de adete son 4 gün bazen belirti olyuyor bazen olmuyor testlerim de bitti internetten sipariş verdim gelince adet olmazsam denerim
Zaten çok erken yapıp demoralize ediyoruz kendimizi. Daha 4 gün varmış, varsa bebiş zaten yeni yeni salar Betayı. Ay hadi inşallah alalım senden de güzel haber

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…