2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İyi kuzum bebişlerimizin tutunmasını bekliyoruz yumoşları büyük bir törenle çatlattık enerji patlaması yaşıyoruz bu ay. Sen be durumdasın kuzu
Valla ya ovulasyon testi kullanmadım ben ama ağrı ve akıntıya göre değerlendirme yaptık o zamanda aile evine denk geldi kaçak göçek oldu bişeyler şuan 6 gün var sadece sol göğüsümde çok ağrı var yürürken hopluyo ya tutarak yürüyorum acıdığına

Canım 4 gün kala çıkıyor genelde gözlemlediğim ama negatif çıkıp bat günü pozitife dönenleri de okudum umarım seninki de pozitife döner kuzum

Kaçak göçeklerin sonu hep güzel bitiyor inşallah seninkide öyle olur kuzum. Daha önce oluyormuydu gögsünde agrı balım

Ya geldim geldim sen adet görmemişmiydin ay nasıl oldu bana kısacık bi özet geçsen
Kız sen gideli o kadar uzun zaman oldu ki günleri şaşırdın adet oldum canım Temmuz 19 unda. 3 Ağustos tarihinde yumurtam çatladı. Döllenmeden sonra 9. gün ilk kez silik çizgi gördüm ve burada paylaştım.

Şu linktede yaptığım şeyleri paylaştım canım. Bunları uygulayınca ilk defa kop koyu pik gördüm hayatımda. Bu ay melisaa93 da bu dediklerimi uyguladı ve onun da piki aşırı koyu oldu. Nasipse haftaya ondan da güzel haber alacağız inşallah

Ay ne güzel ay çok mutlu oldum rabbim kucağına almayı nasip etsin canım bebiş geliyooo

Bebişim yumurtlama gününü bilmiyorsan umudunu kesme çünkü burada tam BAT günü ilk defa çizgi gören çok oldu.
Ancak bu ay olmadıysa kesinlikle ovulasyon testi yap ki yumurtlama gününü bilip ona göre iyice değerlendirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…