2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• C97B83A8-C6CF-4579-8D94-1C0A6BA66749.jpeg
    C97B83A8-C6CF-4579-8D94-1C0A6BA66749.jpeg
    134,8 KB · Görüntüleme: 24
Kızlar birşey sorucam regl diyelim 4 gün sürdü sonra bitti 5. Gün sadece bir kere azıcık leke geldi adet 5 gün mü sürmüş oluyor yumurtlama gününü hesaplıcam da kararsız kaldım
Takvimi indir ne kadar sürdüğünü yaz o sana yumurtlama günü soyelecek adetin ilk gününden 14. Gun yumurtalar.guhu diye biliyorum

Ben de aynı durumu yaşıyorum. Ateşim çok saçma sapan bu ay. Normalde en geç 17. gün yumurtlardım. Ama bu ay lh testleri de boştu ateş de. İşin garip tarafı son günlerde sağ yumurtalıkta sancı var. Umarım yumurtlamışımdır. 😢
senin çatlama olmuş sanki canım çizgiyi neden çekmediyse

Takvimi indir ne kadar sürdüğünü yaz o sana yumurtlama günü soyelecek adetin ilk gününden 14. Gun yumurtalar.guhu diye biliyorum
HEr kadında 14. günde olmuyor canım. Benim yumurtam 16. gün çatlıyor mesela. Kiminin 21. gün. aslında o uygulamalar aşağı yukarı tahminde bulunuyor ancak tam doğruyu vermeyebiliyor.

Doktordan çıktık. Oğlum diyor ki anne iki bebek geliyor değil mi? Ben biliyorum iki bebek gelecek bir kız bir erkek olacak. Beni buna en çok oğlum inandırdı kızlar tek bebeği bırakın ikizlere oğlum inandırdı🥹🥹🥹🥹
yaa yerim ben onu :KK68: temiz kalbiyle hissediyor belki :) inşAllah istediği gibi iki kardeşi olur

Kızlar ovu testlerim hep böyle çok silik çıkıyor. Anlamadım gitti. Ultrasonda görmesem inanmıcam yani bugün 14. Gün.
yumurta var ama henüz çatlama komutu gitmemiş o yüzden hormonun yükselmiyor canım :) 2-3 güne çatlayabilir. ben ilk klomen kullandığımda 2 yumurta büyümüştü 25-22 mm boyutlarında.çatlama iğnesi yapmasak belkide çatlamayacak büyümeye devam edecekti. ben ısrarla yarın çatlama iğnesi yapmanı ve ardından duphaston kullanmanı öneriyorum bebeğim. kiste dönüşme ihtimalini ortadan kaldırmış olursun

Ama canım çizgiyi çekmedi uygulama. Ay son günlerde sizin yaşadıklarınız da aklımı karıştırdı. İki yumurta çatlamış olsa da ateşte yükselme yok, ya da lh doğru düzgün değil falan gii. Acaba mevsimsel mi?
Cumartesi ateşini girince çekecek çizgiyi canım

Evet ben de onu anlamadım canım. Diğer döngülerden faklı bir grafik oluştu bir de bu ay. Canım sıkıldı bu duruma. Zaten tek tüpüm var eşim eylülden sonra yanımda olmayacak. Tek bir ay deneme şansımız var bunun dışında. 😔

canım burda biri vardı nikini şimdi unuttum onunda 3 yumurta vardı demişti başta ikiz sonra üçüz olmuş bütün yumartaları catlamıştı senin içinde hayırlısı olsun 🙏
Aboooo hahahah benimki kalpten gider üçüz olursa🤣🤣🤣🤣🤣 yaaa ne gülerim Allahım sen hayırlısını hayırla sağlıkla nasip et kurban olurum sana Rabbim duy

X