2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Dün gece yatarken istihareye yattım🥹 Allahım göster bana dedim🥹 kocaman kalabalık içindeyim teyzemler herkes var. Kuran okuyor eniştem. Sonra gebelik testleri gördüm. Birini seçtim pozitifti🥹 belki yarın belki yarından da yakın bilemiyorum çok yoruldum ama bu ay Allah biliyor. Eşimide üzmek istemiyorum yordum seni diyor evet diyorum 😂 temizliği yapsada yemekten anlamıyorum işten gelip mutfak derken götüm yeri saat 10 da görüyor. Daha valiz eksikler hiçbirşey hazır değil. Gerçi sıkışığız diye alamayacağız ama öylede olsun istemiyorum. 3 ay düzenli ovu yaptım ya 13 ya 14 ya da 15 de pikti. O yüzden ya 1 gün ya gününde ya da 1 gün sonra adet oluyorum. Cumartesi pazar ya da pazartesi bat. Pazartesi olmazsam mecbur test yapıcam gebelik varsa salı izinliyim doktora gitmem gerekir perşembe yolcuyuz🥹
Ne kadar güzel rüya görmüşsün hayırlara çıksın inşallah pozitif görürsün. Esinin iş durumu da en kısa zamanda yoluna girecektir inşallah. Bazen şer gördüğümüz şeyler hayırlı oluyor bizim için ☺️

canım sen bu hayıtı kaç aydır kullanıyorsun devam ediyormusun
3. Aya başlamıştım canım adetken kullandım yine sınra adviktor aldım onunda içinde hayıt var ona başlayınca onu bıraktım fodega ve athena içtim 2 ay oldu dün onlar bitti attım inşallah hamileyim birdaha almaya gerek kalmıcak 💙💙

Canlar 3 yumurta var çok güzel gayet boyutları dedi. Ben sormasam ne kada olduğunu söylemicek. Kaç milim dedim 18, 19, 20 milimlerde dedi. Dedim hocam çatlatma iğnesi yapacak mısınız. Dedi ben gerek görmüyorum boşuna ilaç yüklemesi ona gerek yok dedi. E dedim kiste dönüşürse dedim o risk klomen kullanırken hep var dedi. Ama gerek yok bu işi yapan zaten klomen dedi. Dedim Progestan ya da duphaston verecek misiniz dedim. O dedi gebe kaldıktan sonra tedaviye gerek varsa veriyorum şimdi gerek yok dedi folik asit kullanmaya devam dedi bu yani melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 Papatyamaviss Papatyamaviss A Afratafrac T TASUU Tikabasa Tikabasa tweeetyyy tweeetyyy edahandro edahandro imagination forever imagination forever IADK IADK heyecandan etiketlemeyi unuttuğum canlar olabilir kusuruma bakmayın

Son düzenleme:
Canlar 3 yumurta var çok güzel gayet boyutları dedi. Ben sormasam ne kada olduğunu söylemicek. Kaç milim dedim 18, 19, 20 milimlerde dedi. Dedim hocam çatlatma iğnesi yapacak mısınız. Dedi ben gerek görmüyorum boşuna ilaç yüklemesi ona gerek yok dedi. E dedim kiste dönüşürse dedim o risk klomen kullanırken hep var dedi. Ama gerek yok bu işi yapan zaten klomen dedi. Dedim Progestan ya da duphaston verecek misiniz dedim. O dedi gebe kaldıktan sonra tedaviye gerek varsa veriyorum şimdi gerek yok dedi folik asit kullanmaya devam dedi bu yani melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 Papatyamaviss Papatyamaviss A Afratafrac T TASUU Tikabasa Tikabasa tweeetyyy tweeetyyy edahandro edahandro imagination forever imagination forever heyecandan etiketlemeyi unuttuğum canlar olabilir kusuruma bakmayın
Ben olsam yarın çatlatma iğnesi alıp vururum canım 16. Günde duphastona başlarım

Canlar 3 yumurta var çok güzel gayet boyutları dedi. Ben sormasam ne kada olduğunu söylemicek. Kaç milim dedim 18, 19, 20 milimlerde dedi. Dedim hocam çatlatma iğnesi yapacak mısınız. Dedi ben gerek görmüyorum boşuna ilaç yüklemesi ona gerek yok dedi. E dedim kiste dönüşürse dedim o risk klomen kullanırken hep var dedi. Ama gerek yok bu işi yapan zaten klomen dedi. Dedim Progestan ya da duphaston verecek misiniz dedim. O dedi gebe kaldıktan sonra tedaviye gerek varsa veriyorum şimdi gerek yok dedi folik asit kullanmaya devam dedi bu yani melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 Papatyamaviss Papatyamaviss A Afratafrac T TASUU Tikabasa Tikabasa tweeetyyy tweeetyyy edahandro edahandro imagination forever imagination forever heyecandan etiketlemeyi unuttuğum canlar olabilir kusuruma bakmayın
3 yumoş mu 😍

Kız bir de ister misin 3 ü de tutsun 🥰

Hayırlı olsun canım baya belirgin masallah 🙏 belirtilerin nelerdi acaba
Benim bata 8 kala falan kahverengi şekelenmem oldu çok çok az ondan sonra test yaptım zaten ve silik çıkmıştı onun haricinde ben çok iştahlı birisiyim iştahım neredeyse tamamen kapandı, son günlerde de regl ağrısına benzer ağrım var korktum hatta regl olcam diye ama bugün testim daha belirgin çıkınca içim rahatladı. Bir de havalar sıcak ama ben ayrı bir bunaldım herkes normal ben cinnet geçiriyordum sıcaktan. Bu şekilde canım başka belirtim olmadı gögüs ağrısı kahverengi halka vs yok

MaşaAllah yumurtalar çok güzel büyümüş 😍

3 yumurta da ne güzel büyümüş güzel haberler getirir inşallah bu ay sana 😍 boyutları gayet ideal ama ovulasyon nasıl silik çıkıyordu ozaman onu anlamadım 🤔

X