2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım gelmiş geçmiş olsun umarım tekrar yaşamayın.

Amin canım sağolasın sende 2 kız bende de 2 oğlan var, hayırlısıyla bi kızım olsun isterim ama sağlıklı olsun oğlan da olsa olur tabi
Maşallah allahım inşallah sana saglıklı sıhhtali bir kız evlat nasip eder allahım her iki meyveyide tattırsın. Gönlündekini nasip etsin kuzum

Yok canım adet ağrım var biran önce gelsin istiyorum
Senden de güzel haber bekliyordum ama hayırlısı olsun, bence çok az kaldı, olacak inşallah, dün yazını okudum cok duygulandım, hani belki de nasip olmaz ama belki de olur falan yazmışsın ya, bence olacak ama gerçekten zamanı biz secemiyoruz, Allah nasip edince oluyor

Kızlar moralim bayagı bi bozuk annem 3 yıl önce gögüs kanseri geçirdi şimdide agır zatüre oldu tomografide leke görüldü mm felan yazıyor lütfen dua ederseniz çok sevinirim
Canım Rabbimden acil şifalar diliyorum annen için Şafii ismiyle şifa verir inşallah. Moralini yüksek tut gebelik haberinle anneni mutlu edeceksin hayırlısıyla

Annene çoook geçmiş olsun canım güzel olcak inşallah bu yeni ay

Maşallah hayırlı olsun ne kadar güzel çıkmış testin Sağlıkla kucağına al inşallah.
Allah bize de nasip etsin eylülde

Cansın herşeyin hayırlısı tabii canım inşallah hayırlıdır ve olur senin de çooook sağlıklı su gibi aksın gebeliğin inşallah, tüm hamilelere kalpten seviniyoruz burda

Maşallah tebrik ederim katlana katlana artsın inşallah şu anki betan kaçsa
Hamileler bastı hakkaten burayı Sanki hamilelik bekleyenler bi avuç kaldı. Hamilelerin duası kabul olurmuş. Bize bi el atıverin be

Evet cok doğru diyorsun canim. Dizi önerisi ihtiyacim var. Kişisel bakimima önem veririm yeni ombre yaptırdım ama keratinde yaptırsam daha güzel olur bence de teşekkür ederim güzel önerilerin için
Rica ederim canım benim Dark, La casa de papel, İnventing Anna, Queens Gambit , Stranger Things, Anne with an a . Devil in Ohio, Wednesday, Bunlar şimdilik ilk aklıma gelenler kuzum. Dark çok gizemli beyin yakan cinsten :) ben cok beğenmiştim. Aslında hepsini çok sevmiştim. sevmediklerimin adını hatırlamıyorum bile. Türk dizilerini pek izlemem ama avrupa yakası gerçekten çok güzel özellikle Burhan Altıntop'un olduğu bölümler süperr Tokatlı fıstık Burhan

RhieraN canım o kadar bekliyordum ki seni, içime doğmuştun sende. Gece gece çok sevindim. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Hanenize huzur getirsin

Haaaa şimdi anladım aşkım ay inşallah sen önden biz de arkadan

Hayırlı olsun canım. Sağ salim kucağına almak nasip olsun inşallah. Tatilde öğrenmen de ayrıca güzel olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…