2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba hanımlar
Yaklaşık 1 senedir bebek çalışmaları yapıyoruz 2 yıllık evliyiz 1 kez aşılama yaptırdı subat ayında ama tutmadı maalesef daha sonra tüp bebek için fiyat almaya gitmişken muayene oldum 2 tane küçük su kistim vardı 13 temmuzda adet oldum temizlendim ve 5 gün sonra yani 24 temmuzda kanama geldi 5 gün kahverengi dr gittiğimde kistin erimiş olduğunu söyledi 1 ay yasmin kullandım iki kere soğan kürü yaptım.
Kısacası adetim gecikti ve bacaklarım da ve sağ kasigimda goguslerimde agri var hamile kalmış olabilir miyim kafam çok karışık

Aynen canım peşpeşe öğreneceğiz. Ben bir aksilik olmazsa 28 Ağustos da gideceğim doktora. 6+3 oluyor o zaman. Randevumu aldım bekliyorum
Burda bir arkadaş haftaları farklı yorumlayınca ben de 1 Eylül’e aldım, bir taraftan okul açılacak evdeki bebeğimden ayrılacağım diye üzülüyorum bir taraftan diğer bebeğimi göreceğim diye seviniyorum

Rabbim ikisine de sağlık versin canım. Sende mi öğretmensin?

Hayırlı olsun canım. Sağ salim kucağına almak nasip olsun inşallah. Tatilde öğrenmen de ayrıca güzel olmuş
Teşekkür ederim sağolasın, amin inşallah sen de sağlıkla alırsın kucağına Tatilden önce öğrensem gelmeye cesaret edemezdim heralde ya ama bilmiyorum iyi mi oldu, mesela yarın aquaparkta olacağız, biraz tedirginim ama Allah'ın izniyle saglikliysa zaten bişey olmaz inşallah, belli ölçüde dikkat ederim tabi.

Kızlar hamile arkadaşlarımı çok çok tebrik ediyorum sağlıcakla bebişlerinizi kucağına alsın inşallah çok çok amin ne kadar aktif olamasam da il yoğunluğundan sürekli okuyup takip ediyorum ve inanılmaz enerjimi yükseltiyorsunuz ilk defa bir topiğe katıldım ve iyi ki bu topik umarım bende bu topikten mezun olabilirim

Sabah test yap bakalım canım İnşAllah hamilesindir

Amin canım sağol. Sende dikkat et, ne olur ne olmaz tedbiri elden bırakmamak lazım.
O konuda haklısın sağlıklı tutunduysa birşey olmaz ama benim içim gene de rahat etmez. Azcık pimbirikli olabilirim

Bugün çok bereketli İnşAllah sende de pozitif göreceğiz
İnşallah çok dua ettim Bu arada bana da ablam söylemişti ne niyetin varsa güzelce abdest alıp 313 fatiha Şerif oku bir günde bitirmeye çalış demişti bu ay onu da yapmıştım bebis niyetiyle sağlıklı hayırlı bir evlat için faydası olur diye yazmak istedim

Kuzum güneşlenme özellikle doktorum dedi. Yüz onda hiç sıkıntı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…