2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benimki hep klomenle yapıldı canım ikisi de, tutmadı malum... femara daha iyi diye femara kullanıyorum şimdi, bu ay iğne ya da aşılama yok. Eylül'de doktora gittiğimde de femara kullanmak istediğimi söyleyeceğim. Bakalım o ne diyecek.. inşallah eylüle kalmadna güzel haberlerimizi veririz birbirimize 😍
Öyle mi.. ben o kadar aşılama ile ilgili okudum hic klomenle aşılama duymamıştım.
Keşke 2. Aşilamani femara falan deneseydi.
Bu ay femara işe yaramaz ise bence gonalf düşünebilirsin sanırım bunda illa aşılamaya gerek yok. İnşallah hiç gerek kalmaz da güzel haberi alırsın güzelim🌸
Bu arada gonalf 900 olanı aldım. Fiyat 6.000 ama rapor yazmış doktor baya uyguna aldım haberin olsun

Kızlar aradan 1-2 dk geçti, ilk sizle paylaşıyorum şimdi yaptım testi, dün artimed aşırı silik çıkmıştı bol da su içmiştim, bı de hatali pozitif veriyor diye dikkate almamıştım, gündüz yine kosturmaktan test alamadım az önce eşim zar zor nöbetçi eczane buldu da aldı, trafik de yogunmus zaman geçmek bilmedi, evimden 1000 km ötede Bursadayim, tatil için gelmiştik, inşallah hayırlısıyla sağ salim döneriz, Allahım isteyen herkese sağlıkla nasip etsin dualarım hepinizle🤍
Yaaa çok çok sevindim 😍 Sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah 😍🤲🏻

Bende famera+ovitrelle oldum tutmadı tek famera kullandım yine tutmadı şimdi bıraktım herşeyi
Herşeyi bırakınca şans artıyor sanki 🙏 gruptaki tecrübemiz bu. Umarım senin de bu ay güzel haberini aldığın ay olacak canım 😍 diyeceksin ki "herşeyi bırakmıştım, aaa aaaa aaa hamiş kalıvermişim"... Ben de bu ay ailelerimizin yanında kaçak göçek değerlendireceğim, ben de "gizli saklı yaptık oluverdi gıııızzz" diyen hamişlerden olacağım inşallah 🤣🤣

Canım ben bir kez yaptırmıştım o normaldi ama yıllar öncedir yani.. birdaha doktorda istemedi heralde yaptırmadım.. yaptırmak gerek sen takip etmekle en iyisini yapıyorsun hepimizinki dalgalanıyordur yada başka birşeyimiz var ki buradayız , gebelik zor oluyor yada olmuyor, tedaviye devam en azından sebebini az çok kestirebiliyorsun öyle düşünmeye çalış ☺️🌸
Öyle kuzum şükür ki dediğin gibi sebebi belli ve tedavisi kolay şeyler, rabbim dermansız dert vermesin kimsenin kucağını boş bırakmasın🤗🙏🏻
Son 3 aydır annemin sağlık sorunundan dolayı aşırı stresliydim sanırım bu dalgalanmalarda onunda büyük payı var🥹 Neyse önümüze bakacağız inşallah herşey dilediğimiz gibi olacak 🙏🏻🥰

Herşeyi bırakınca şans artıyor sanki 🙏 gruptaki tecrübemiz bu. Umarım senin de bu ay güzel haberini aldığın ay olacak canım 😍 diyeceksin ki "herşeyi bırakmıştım, aaa aaaa aaa hamiş kalıvermişim"... Ben de bu ay ailelerimizin yanında kaçak göçek değerlendireceğim, ben de "gizli saklı yaptık oluverdi gıııızzz" diyen hamişlerden olacağım inşallah 🤣🤣
Aminnn yeter ki o günleri görelim 🤲🏻😍😍

Kızlar aradan 1-2 dk geçti, ilk sizle paylaşıyorum şimdi yaptım testi, dün artimed aşırı silik çıkmıştı bol da su içmiştim, bı de hatali pozitif veriyor diye dikkate almamıştım, gündüz yine kosturmaktan test alamadım az önce eşim zar zor nöbetçi eczane buldu da aldı, trafik de yogunmus zaman geçmek bilmedi, evimden 1000 km ötede Bursadayim, tatil için gelmiştik, inşallah hayırlısıyla sağ salim döneriz, Allahım isteyen herkese sağlıkla nasip etsin dualarım hepinizle🤍
Hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin inşallahh🙏🏻 Bu topic uğurlu okuyup üfleyip mi açtın A Afratafrac 😍😍 Burdan da hamile çıkamazsak o da bizim üstün başarımız olur😂😂😂

Öyle kuzum şükür ki dediğin gibi sebebi belli ve tedavisi kolay şeyler, rabbim dermansız dert vermesin kimsenin kucağını boş bırakmasın🤗🙏🏻
Son 3 aydır annemin sağlık sorunundan dolayı aşırı stresliydim sanırım bu dalgalanmalarda onunda büyük payı var🥹 Neyse önümüze bakacağız inşallah herşey dilediğimiz gibi olacak 🙏🏻🥰
geçmiş olsun canım inşAllah daha iyidir :)

Hayırlı olsun sağlıkla gelsin kuzum 😍❤️

Benim doktorum son fameramda demişti ki bu seferde olmazsa aşılamaya geçicez dedi bende birdaha gitmedim doktora 😂
Ben beklemekten çok yoruldum 2.5 yıl oldu. Nereye kadar beklicem onu da bilmiyorum o yüzden tedaviye çok ara vermeden tekrar baslamak istedim. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın 🤲🏻

Eki Görüntüle 3287242
Tarifsiz duygular içindeyim..yeniden nasip ettiğin için Rabbim sana şükürler olsunnnn 🤲🧿🥹🥹 dualarınızı eksik etmeyin kuzular
Rabbim isteyeb herkese nasıp etsin hayırla sağlıkla kucağımıza almayı inşallah🤲🤲🧿
Canım hayırlı olsun , testi ne zaman yaptınız ? Gün gecikince yoksa adete kaç gün kala çıkıyor yani

Hamişsin canım çok şükür dünkü test doğruymuş artık sevinebiliriz 🧿🤰 hayırlı olsun canım
Cok sağol canım amin inşallah hayırlı olur, dualarım sizlerle🤍
Yaaa çok çok sevindim 😍 Sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah 😍🤲🏻
Amin canım Allah razı olsun, inşallah hepinizden bekliyoruz güzel haberi🤍
Maşallah canım gözümüz çok alıştı pozitiflere😍 sağlıkla ilerlesin insallah 🤗
Amin çok sağolasın darısı sizlere inşallah🤍

Ben beklemekten çok yoruldum 2.5 yıl oldu. Nereye kadar beklicem onu da bilmiyorum o yüzden tedaviye çok ara vermeden tekrar baslamak istedim. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın 🤲🏻
Benimde 2 yıl oldu gerçekten Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın çok zor ☹️

geçmiş olsun canım inşAllah daha iyidir :)
3 ay önce ani bir kalp krizi geçirdi canım ölümden döndü günlerce yoğun bakımda kaldı o süreç beni aşırı zorladı. Ama şimdi çok şükür annem toparlanmaya başladı, benimde kafam rahatlamaya başladı🙏🏻🤗

X