2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İhmal etme canım tiroid değeri önemli. İlaçları düzenli kullanmakta önemli. Gebeliğe uygun mu tiroid ilacın?
Önceden böyle bir yükseklik yoktu şu son 6 ayda bi dengesizlik oldu 😕 kadın doğumcum yazmıştı kuzum euthyrox kullanıyorum. Şimdide prolaktin ilacıma başladım bu ay boş geçmez inşallah🥹

20230815_205557.jpg

Tarifsiz duygular içindeyim..yeniden nasip ettiğin için Rabbim sana şükürler olsunnnn 🤲🧿🥹🥹 dualarınızı eksik etmeyin kuzular
Rabbim isteyeb herkese nasıp etsin hayırla sağlıkla kucağımıza almayı inşallah🤲🤲🧿

Eki Görüntüle 3287242
Tarifsiz duygular içindeyim..yeniden nasip ettiğin için Rabbim sana şükürler olsunnnn 🤲🧿🥹🥹 dualarınızı eksik etmeyin kuzular
Rabbim isteyeb herkese nasıp etsin hayırla sağlıkla kucağımıza almayı inşallah🤲🤲🧿
Maşallah çok şükür. Hamişlerimiz hızla artıyor 🥰 sağlıkla büyüsün kuzum, sağlıkla da kucağınıza alın inşallah 🧿🙏💕

Az pişmiş yumurtamı yazmıştı görmedim ya😃az pişmiş zaten hiçbir şey olmazki
Yok öyle yazmamış kayısı yumurtayı az pişmiş yumurta anlamında kullanırız rafadan vardır mesela o daha az pişmiştir😅 Karışık oldu biraz ama sen yumurtanı iyice katı pişir öyle ye onu bende duymuştum iyi pişmiş olsun yumurta

eğer bitmezde devam ederse kan değerlerine bir baktır canım benmde reglim bitti bir gün sonra lekelenme başladı sonra normal regle döndü. toplamda 16-17 gün regl yaşadım o ay. tiroid değerlerim normalin dışına çıktığı için öyle olmuş düzelince reglim de düzeldi
Teşekkürler canısı tam da tedaviye bSladik zamanimiydi diorim yeminpe

Eki Görüntüle 3287242
Hayırlı olsun canımmm😍 sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah 🤲🏻😍 MaşaAllah çok koyu çok güzel 🧿

Eki Görüntüle 3287242
Maşallahh koyuluk çok güzel hayırlı olsun canım sağlıkla gelsin inşallah🙏🏻🥰

X