2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Geçmiş olsun ağrısız olmasına sevindim. İnsallah en kısa zamanda güzel haberi alırsın. O ufak tıkanıklığın açılması bile çok faydalı olacaktır.

Geçmiş olsun canım. Kafanın rahatlamış olması bile paha biçilemez bir şey. İnşallah gelecek ay güzel haberini duyarız

Geçmiş olsun canım benim

Canım benim gölge görüyorum gözlerim benimş yanıltıyo

Gecmıs olsun bıtanemdemekkı hafıf tıkanıklık vardı sımdı cok umutluyum Allahım en kısa zamanda guzel haberlerı alacaksın ınsallah

Canım benim gölge görüyorum gözlerim benimş yanıltıyo
Yaww batım yaklasınca bu gölgeler hatta çıkan çizgiler benı benden alıyorgülsemmı aglasammı bılemedım.yaa keşkee kuzucumm keşkeeeeümitlendım ama bakalım yarın sabaha çıkar hanya konya

Yaww batım yaklasınca bu gölgeler hatta çıkan çizgiler benı benden alıyorgülsemmı aglasammı bılemedım.yaa keşkee kuzucumm keşkeeeeümitlendım ama bakalım yarın sabaha çıkar hanya konya
Hadi sabah güzel haberler alalım valla sizleri böyle görünce çok mutlu oluyorum

Kızlar üstteki dün, çok silik olunca bugün nasıl olsa koyulasmaz diye yapmak istememiştim ama neyse yapayım dedim ikisi de silik gibi çıktı bugün, dünden daha koyu. Normalde 18. Gün falan pik olur ama bugün 14. Gün koyulaşma var diyebilir miyiz? Çok sıvı tüketmedim bu arada sadece ilacımi içtiğim su onun haricinde içmeden her zaman yaptigim gibi yaptım. Ama control çizgisi de bana açık renk geldi sanki ovulasyon yaklaşmis dimi? Femometere göre dün %10du bugün %50 bu arada

Eklentiler

• IMG_20230707_155501.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 35
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…