2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Dış gebelikten korkuyorum bende fazla görünce..aslında 15 gün sonra dedi gel..ama ben burdakı bir ultrasona görünmek istiyorum..sadece keseyi görürmüyüm acaba uyğulamaya göre 4+6 ben
Sevgılı nıqu neden sureklı bu stress ayy bı sall yaaa kendınıı dış gebelık ne alaka allah askına.bi sevin ben senın yerınde olsam sevıncten ucuyordum suandaıkız olabılır bu arada bencede.için rahat olsun olumsuz seylerı kafandan at.tup bebekcıyı affet artık unut gıtsın.ayrıca tup benek yaparkenkı tedavıler dogurganlıgı artırıyor buda bır gercek.ınsallah saglıcakla al bebeklerını kucagına.

Geçmiş oksun canım sevindim kolay geçtigine inşallah artık gelir bebiş

Yaa bak demek ki bir tıkanıklık vardı ve açıldı İnşAllah önümüzdeki aylarda güzel haberini alıcaz yollar açık yuvarlana yuvarlana gelsin bebişkolar
Evet canım öyleymiş dr tam tikanik olmasada hafif vardi dedi ilkinde olmamis cd aldim orda da görünüyor inş rabbim biran önce nâsip eder bu ayda yasak geldi bi dahaki ay ağustosta zaten evlilik yıl dönümünüz ay ona denk gelse ne güzel olur

Freely de geç yansıyo bir 15 dk beklemek lazım. Bekledin demi. Zaten şu an hala erken, sabah ilk idrarı dört gözle bekliyoruz

hadi hayırlısı canım önümüzdeki aylara inşalalh hayırlı haberler

Geçiş zor olduğna göre bir tkanıklık vardı ve açıldı diye tahmin ediyorum. Harika haber

Valla ilk gebeliğimde dediğin gibi sevinçten gitdim mobilya baktım giyim aldım sonra bir doktor benim yüzüme böyle söyleyince senin doğal çocuğun olamaz..sonuçta uzman diyorsun sıradan bir doktor diğil..hatda ağlayarak kaç defa sordum nasıl yani olmucak..yüzüme durarak dedi olmucak bu kadar..öyle bir mucize yok dedi bana.İn şa Allah dediğin gibi olur

Kuzum iyi etdin çektin.Ben bu arada mayısta ikinci defa hsg çekilmiştim..ilk gebeliktede hsg sonra hamile kaldım..onun etkisine çok inanıyorum

Evet canım öyleymiş bence kim cektirmediyse mutlaka cektirsin en azından kafamızdaki soru işaretleri kalkar stresimiz az alır inanki bi rahatlama geldi inanıyorum olacak
Zaten geçen ay bir yazı okumuştum ülü bir doktorun. Hamile kalmak isteyenlere "1 yıl deneyin sonra gelin diyorlar öyle hsg çekiyolar, olacak iş değil. Belki tıkanıklık var ve sen bu insanları 1 yıl boş yere bekleteceksin" diyordu. Çok haklı. Aslında ilk iş Hsg çekilmeli. Ancak yaş faktörü önemli bence burada. 20 lerde olsam hiç umursamazdım mesela. Şu anda bile çok takılmıyorum. Olmazsa önümüzdeki aylarda çektiririm ama.

Canım benım her denılene taksaydık ohoo ooo.Allahtan baska kımse hıcbıseyı bılemez.Ayrıca suanda panık yapacagın bır durum yok.bebegın ıyı yerlestıgıde kesın,betanda cok ıyı artıyor gıdersın pazartesı kesende gorunur cok buyuk ıhtımal,ıkızse çarsamba fln gorunur.Bızlerde yasadık kayıplar ben dıs gebelıkte yasadım,olabılır hersey bızler ıcın,sen sımdı sevın mutlu ol dua et.o dr uda affet cunku sen onun umrunda bıle degılsın yada ben.kendıne edıyorsun

İkiz nerden çıktıİn şa Allah dediğin gibi olur canım ve ben boşuna stres yapmışım diyeyim size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…